Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/Izabela Małysz Izabela Małysz, Adam Małysz

Słodkie zdjęcie

Izabela Małysz pokazała najmłodszych członków rodziny. Wielka radość w domu

2024-02-10 0:24

Izabela Małysz i Adam Małysz to ludzie niezwykle rodzinni i dbający o to, by wszyscy członkowie familii czuli się zawsze dobrze i odczuwali otaczające ich ciepło w domu. Nie dziwi więc fakt, że tak rozczulające zdjęcie z domostwa Małyszów wywołało falę radości w internecie. Najmłodsi i najmniejsi członkowie rodziny stali się bohaterami i obiektem zainteresowania internautów.

Izabela Małysz to bohaterka dla wielu Polaków. Kibice skoków narciarskich doskonale pamiętają czasy, gdy jej mąż - Adam Małysz - odnosił wielkie sukcesy na skoczniach całego świata. To wtedy żona sportowca przeżywała wielki życiowy test. Cały dom spadł na jej barki, włącznie z wychowywaniem malutkiej wtedy córki Karoliny. Pani Izabela poradziła sobie ze wszystkim wspaniale i dzisiaj może już częściej cieszyć się mężem w domowym zaciszu. Pewne przyzwyczajenia jednak nie przechodzą. Żona naszego legendarnego zawodnika wciąż dba o to, by każdy z domowników czuł się kochany i wychodzi jej to jak zawsze doskonale. Zdjęcie najmłodszych członków rodziny wywołało w sieci falę komentarzy i trudno w sumie się temu dziwić, ponieważ jest naprawdę słodkie!

Tak przez lata zmieniła się ukochana Piotra Żyły. Marcelina Ziętek pokazała zdjęcie sprzed lat, aż ciężko uwierzyć w metamorfozę!

Tak wyglądają najmłodsi członkowie rodziny Małyszów

Izabela Małysz raczej rzadko publikuje na portalach społecznościowych zdjęcia z życia prywatnego rodziny. Na jej instagramowym profilu dominują raczej ujęcia z podróży, których obecnie małżeństwo realizuje całkiem sporo. Jednak tym razem zrobiła wyjątek. "Piękna i Czubaka" - napisała przy fotce z wizerunkiem dwóch uroczych piesków-domowników.

Małysz wyjaśnił kontrowersyjną decyzję Thurnbichlera. Poszło o... pieniądze! Niesamowita szczerość prezesa PZN

Lawina komentarzy pod zdjęciem Izabeli Małysz

Pieski zawsze przynoszą mnóstwo radości wśród innych domowników. Słodkie stworzenia wymagają opieki, ale odwdzięczają się niezwykła wiernością i lojalnością. "No piękne przytulanki" - zauważył jeden z obserwujących instagramowy profil Izabeli Małysz. "Cudowne pieski!" - dodała inna internautka. "Piękne pieski" - czytamy w kolejnym z wielu pozytywnych komentarzy pod fotką żony Małysza.

Listen on Spreaker.
Najnowsze