Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Odważny ruch

Izabela Małysz przestała się z tym kryć. Duże poświęcenie żony legendy. Niewielu decyduje się na taki ruch

2023-03-15 10:30

Możliwości na spędzenie wolnego czasu jest mnóstwo. Niektórzy wolą odpoczywać i relaksować się po pracy, a inni wykorzystują każdą chwilę do maksimum i chcą pracować nad sobą i swoimi umiejętnościami. Zdolności chce rozwijać Izabela Małysz, która podjęła się dość niecodziennego zajęcia. Niewykluczone, że niebawem usłyszmy, jak ukochana legendy skoków narciarskich sprawnie mówi w innym języku.

Izabela Małysz dla fanów skoków narciarskich w Polsce zawsze była ważną postacią. Podczas gdy Adam Małysz święcił największe triumfy, wielu kibiców chciało dowiedzieć się czegoś więcej o jego najbliższych. Wówczas Izabela Małysz starała się jednak trzymać w cieniu i nie udzielała się zbyt często w mediach, czy też w przestrzeni publicznej. Ale media społecznościowe potrafią zmienić wiele.

Izabela Małysz podjęła się trudnego zadania. Już tego nie ukrywa

Profil Izabeli Małysz na Instagramie śledzi blisko 40 tysięcy użytkowników i można z niego dowiedzieć się nieco więcej o życiu prywatnym żony Orła z Wisły. 44-latka postanowiła pochwalić się nowym, osobistym przedsięwzięciem. Okazuje się bowiem, że Izabela Małysz rozpoczęła lekcje języka... chorwackiego. Akurat ten język nie cieszy się z zbyt wielką popularnością w Polsce, ale podczas wakacji może okazać się bardzo przydatny.

Zwłaszcza, że Izabela i Adam Małyszowie upodobali sobie ten bałkański kraj i odwiedzają go regularnie. W takim wypadku nauka języka chorwackiego zupełnie nie dziwi. Choć jest on podobny do polskiego, wymaga nakładu pracy, aby płynnie rozmawiać z Chorwatami. - Byli tacy, co wątpili - napisała Izabela Małysz w opisie do fotografii, na której widzimy książkę do nauki języka chorwackiego.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz
Dominik Pudzianowski o walce w MMA. Przyznał, że ma propozycje! Czy chodzi o freak-fight?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze