Justyna Kowalczyk

i

Autor: Instagram/justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk

Druga rocznica ślubu Kowalczyk

Justyna Kowalczyk złożyła nietypową przysięgę mężowi. Jej treść powala na kolana. Pokazała piękne zdjęcie w rocznicę

2022-09-24 8:23

Czasem trudno uwierzyć, że czas biegnie tak szybko. Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli są już dwa lata po ślubie! 24 września 2020 roku powiedzieli sobie „tak”. Wybitna polska sportsmenka złożyła jeszcze jedną przysięgę. Jej słowa zwalają z nóg. Wymyślili to sobie fenomenalnie! Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała na Instagramie rozczulające zdjęcie z mężem w drugą rocznicę.

Justyna Kowalczyk-Tekieli to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez kibiców sportsmenek z Polski. Tysiące fanów nie ukrywali wielkiej radości dokładnie dwa lata temu, gdy biegaczka narciarska postanowiła powiedzieć „tak” swojemu ukochanemu, Kacprowi Tekieliemu. Para pobrała się w owianej tajemnicą uroczystości. O wszystkim poinformowali kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych. 24 września 2022 roku mijają już dwa lata od tego wyjątkowego dla nich dnia. Justyna Kowalczyk napisała, być może z przymrużeniem oka, co obiecała mężowi w tym wyjątkowym dniu!

Stoch, Kubacki i Żyła powracają na rozbieg. Igelitowe Grand Prix zawita do Austrii

Druga rocznica ślubu Justyny Kowalczyk. Złożyła mężowi nietypową przysięgę!

Polska sportsmenka opublikowała na Instagramie poruszające zdjęcie. Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli szeroko uśmiechają się przytuleni do siebie podczas wspinaczki. Miłość do siebie i gór połączyła ich węzłem małżeńskim. Mistrzyni olimpijska pochwaliła się, jaką jeszcze przysięgę złożyła ukochanemu. Jej słowa rozkładają na łopatki.

Adam Małysz przeżył duże rozczarowanie. Bolesna porażka, już szuka rewanżu

- Dwa lata temu przysięgałam, że do końca życia będę chodzić z Nim nad przepaście i postaram się wtedy za bardzo nie klnąc #drugarocznicaślubu – napisała na Instagramie.

Tak wyglądał ślub Justyny Kowalczyk. Zobacz zdjęcia sprzed dwóch lat!

Także Kacper Tekieli opublikował poruszający wpis. - 2 lata temu w najcudowniejszym mieście, poślubiłem najcudowniejszą kobietę – pisał mąż naszej wybitnej sportsmenki.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęśliwym małżonkom setki lat przeżytych wspólnie w takiej radości i miłości, która towarzyszy im i teraz!

Justyna Kowalczyk - osiągnięcia

Najwybitniejsza polska biegaczka narciarska w historii zapracowała na to miano wieloma sukcesami. Jest dwukrotną mistrzynią olimpijską, wicemistrzynią i dwa razy wywalczyła olimpijski brąz. Jeszcze więcej osiągnęła podczas mistrzostw świata - 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale. Czterokrotnie wygrała klasyfikację generalnę Pucharu Świata, raz była druga i raz trzecia. Doskonale znany fanom cykl Tour de Ski był jej specjalnością, a cztery zwycięstwa z rzędu na zawsze zapisały się w historii dyscypliny.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze