Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch dostał niewygodne pytanie o zdradę Ewy Bilan-Stoch! Tego nie mógł się spodziewać, musiał odpowiedzieć

2021-12-08 20:09

Kamil Stoch to nie tylko jeden z najwybitniejszych sportowców w Polsce i jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, lecz także zawodnik, który ma rzeszę wiernych fanów, którzy chcieliby wiedzieć niemalże wszystko o swoim idolu i jego życiu prywatnym. Przez to Kamil Stoch musi niekiedy zmagać się z dość zaskakującymi pytaniami. Jedno z nich mogło sprawić, że skoczkowi oczy wyszły z orbit, bowiem został wprost zapytany, czy zdradza swoją żonę, Ewę Bilan-Stoch.

Osiągnięcia Kamila Stocha, jego dobre występy podczas kolejnych zawodów oraz świetny kontakt z fanami sprawiły, że dziś jeden z liderów polskiej kadry w skokach narciarskich może pochwalić się rzeszą kibiców, którzy nieustannie śledzą, co dzieje się u ich idola oraz chcą jak najbliżej poznać samego Kamila Stocha, jak i jego żonę Ewę Bilan-Stoch. Skoczek musi się przez to zmagać z masą pytań. Fani zadają mu nie tylko w internecie, lecz także podczas rozmaitych spotkań. Jedno z nich Kamil Stoch zapamiętał naprawdę długo i postanowił się nim pochwalić.

Michal Doleżal załamany reprezentacją Polski. Rozmawiał z Adamem Małyszem, doszli do ważnych wniosków

Skoczek korzystając z okazji prowadzenia przez siebie transmisji live na swoim Instagramie, podczas której podpisywał kalendarze dla fanów, postanowił odpowiedzieć na kilka zadanych przez nich pytań. Jeden z internautów postanowił zapytać Kamila Stocha, czy podczas jego kariery pojawiło się jakiekolwiek pytanie, które na lata zapadło mu w pamięć. Okazuje się, że tak. Kamil Stoch usłyszał bowiem pytanie o zdradę. 

Marcelina Ziętek miała swój pierwszy raz. Wszystko pokazała, a fanom zaczęła lecieć ślinka

Sprawdźcie, jak wygląda małżeństwo Kamila Stocha z Ewą Bilan-Stoch, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Zapytali Kamila Stocha o zdradę. Odpowiedź mogła być tylko jedna

Nie od dziś wiadomo, że Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są niezwykle zgranym małżeństwem, które nieustannie się wspiera. Podczas jednego ze spotkań z dziećmi, skoczek musiał jednak odpowiedzieć na dość niewygodne pytanie. - Pamiętam jak byłem w jakiejś szkole podstawowej. Dzieciaki mogły mi zadawać pytania... dowolne. Jedno dziecko podniosło więc rękę i pyta: „Czy zdradza Pan żonę?". Nie, nie zdradzam! - odparł śmiejąc się pod nosem Kamil Stoch podczas relacji na żywo na swoim Instagramie.

Adam Małysz ujawnił szokujące wieści. Ktoś zrobił Polakom prawdziwe świństwo

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze