Kamil Stoch, Letnie Grand Prix

i

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Kamil Stoch, Letnie Grand Prix

Kamil Stoch przekazał fanom najgorszą wiadomość. Wszystko stało się tuż przed konkursem, bardzo cierpi

2021-07-17 15:48

Kamil Stoch nie wystartuje w trakcie sobotniego konkursu letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle! Mistrz olimpijski z Soczi poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że obudził się dziś z wielkim bólem w swojej nodze, przez który nie będzie mógł wystąpić. Strata Stocha w trakcie pierwszego letniego konkursu jest wyjątkowo smutna dla wszystkich kibiców reprezentacji Polski, którzy liczyli na pojawienie się polskiego mistrza.

Kamil Stoch przekazał najgorsze wiadomości kibicom reprezentacji Polski. Skoczek narciarski poinformował, że nie jest w stanie wystąpić w trakcie sobotniego konkursu Grand Prix w Wiśle przez kontuzję nogi. Sportowiec zamieścił na swoich mediach społecznościowych krótką wiadomość i zdjęcie obolałej stopy. Nie da się ukryć, że taka informacja bardzo zasmuciła wszystkich fanów skoków narciarskich.

To nie koniec problemów pływaków w Tokio. Kadrowiczka punktuje liczne niedociągnięcia: „Nie wyciągamy w ogóle wniosków”

Kamil Stoch zmaga się z kontuzją nogi. Nie wystartuje w Wiśle

O tym, że Kamil Stoch może nie wystartować w trakcie konkursu letniego Grand Prix w Wiśle, wiedzieliśmy już od godzin popołudniowych. Wtedy to portal "Skaczemy.pl" poinformował, że reprezentant Polski odniósł kontuzję, która wyeliminuje go z letniego konkursu Grand Prix na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle.

- Kamil Stoch nie wystartuje w Grand Prix w Wiśle. W związku z opuchniętym stawem skokowym trenerzy kadry oraz lekarz ekipy postanowili, że Kamil Stoch nie weźmie udziału w weekendowych zawodach GP w Wiśle. - czytaliśmy na Twitterzze "Skaczemy.pl".

Do sprawy odniósł się sam Kamil Stoch, który potwierdził informację. Przyznał on, że zmaga się z kontuzją nogi, która całkowicie odbiera mu możliwość startu w sobotę.

Joanna Jóźwik dostała komentarz, od którego można się zarumienić. Co za słowa przed Tokio 2020!

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak: Lubię trzynastkę, w Tokio może być 13 medali

Kamil Stoch potwierdził informację. Zdjęcie mówi wszystko

O swoim cierpieniu w związku z kontuzją nogi Stoch poinformował za pośrednictwem Facebooka. Zdjęcie zamieszczone przez reprezentanta Polski mówi wszystko.

- Dzisiaj zamiast zdjęcia w locie, zdjęcie z chmurą . Żona powiedziałaby pewnie, że całkiem niezłe. Niestety rano obudziłem się z niespodzianką, opuchlizną. Przez kilka godzin walczyliśmy, żeby zmniejszyć obrzęk, ale się nie udało.  Serce pęka, bo kibice na skoczni a ja w hotelu - napisał Stoch na swoim Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze