Joanna Jóźwik

i

Autor: Super Express / Paweł Skraba Joanna Jóźwik

Joanna Jóźwik dostała komentarz, od którego można się zarumienić. Co za słowa przed Tokio 2020!

2021-07-17 10:38

Polscy sportowcy ruszają do Tokio, gdzie na przełomie lipca i sierpnia będą rywalizowali w igrzyskach olimpijskich. Niektórzy już dotarli do stolicy Japonii, inni dopiero rozpoczynają swoją podróż. Pośród "Biało-czerwonych" w Azji znajdzie się także biegaczka Joanna Jóźwik. Pod zapowiedzią swojego wyjazdu do Kraju Kwitnącej Wiśni przeczytała słowa, od których... można się zarumienić. Niczym wiśnia!

Igrzyska olimpijskie w Tokio z pewnością będą inne niż wszystkie. Wpływa na to już sam fakt przeniesienia imprezy o rok w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa. Ale nawet pomimo tego, że upłynęło wiele miesięcy, w dalszym ciągu nie wszystko wróciło do normy. Sytuacja w Japonii związana z zakażeniami zdecydowanie nie mieści się w normach. Zawodnicy będą zatem rywalizowali przy pustych trybunach i trudno mysleć o odtworzeniu atmosfery znanej z poprzednich IO.

Zobacz też: Dramat polskich olimpijczyków! Polecieli do Tokio, ale mogą nie wystartować. Zawodnicy pozwą związek?

Ale oczywiście nawet pomimo tego wszystkiego, sportowcy wyruszają do Tokio z wielkimi aspiracjami. Nie inaczej jest także i w przypadku Joanny Jóźwik. Znakomita polska biegaczka będzie rywalizowała o jak najwyższe lokaty w biegu na 800 metrów. Do Japonii wyrusza z uśmiechem na ustach. A on może się tylko i wyłącznie poszerzyć, kiedy przeczyta jeden z wielu komentarzy takich jak ten poniżej. Fani są zachwyceni nie tylko dyspozycją sportową biegaczki, ale i jej urodą!

Joanna Jóźwik może się zarumienić

i

Autor: Instagram / Joanna Jóźwik Joanna Jóźwik może się zarumienić

Znkomitej lekkoatletce pozostaje życzyć stanięcia na tym stopniu podium, na którym zasiadła pozując do zdjęcia. Wielkie emocje związane z igrzyskami olimpijskimi w Tokio powoli się rozkręcają, a ich apogeum przypadnie na lipiec oraz sierpień. Już w przyszłym tygodniu impreza w Tokio wystartuje, a polscy sportowcy, którzy wybrali się do Kraju Kwitnącej Wiśni, w kolejnych dniach będą sukcesywnie włączać się do rywalizacji.

Zofia Klepacka o warunkach w Tokio: Warunki jak w kryminale
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze