Koronawirus: PASKUDNY HEJT wylał się na Adama Małysza. Wykorzystują do tego dzieci [ZDJĘCIE]

2020-07-31 9:23 JWa
Adam Małysz
Autor: Andrzej Lange Adam Małysz

Adam Małysz niedawno chorował na COVID-19. Koronawirus zaatakował go niespodziewanie. Na szczęście nie wywołał w organizmie "Orła z Wisły" spustoszeń i po krótkiej izolacji nasz legendarny skoczek mógł wrócić do swoich miłych obowiązków na zewnątrz. Wciąż znajduje się jednak grupa internetowych krytyków, którzy wytykają Małyszowi wszystko, co tylko mogą. Tym razem mieli mu za złe, że niedługo po zakażeniu koronawirusem spotkał się z dziećmi.

Informacja o tym, że Adam Małysz ma koronawirusa poruszyła całą sportową Polskę. Ludzie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie spustoszenie w organizmie może wywołać choroba COVID-19. Kibice zaczęli więc martwić się o idola tłumów sprzed lat. Na szczęście wiadomości z czerwca nie niosły za sobą szczególnie przykrych konsekwencji. Wysportowany Adam Małysz nie miał szczególnie poważnych objawów koronawirusa i skończyło się na sporym strachu. Po kilku dniach wykonano u niego testy na COVID-19, które dały już wynik negatywny i dostał pozwolenie na powrót do pracy. Sam zainteresowany zmagał się w tym czasie ze sporą krytyką, graniczącą z hejtem. - Większość z tych osób należy do nieformalnej zorganizowanej grupy. Dogadują się i komentują zakażenia kolejnych osób. Nie wierzą w wirusa, wietrzą spisek. To są zawsze te same osoby i mniej więcej w tej samej liczbie - mówił o komentarzach w Internecie w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl.

Adam Małysz pierwszy raz tak SZCZERZE o koronawirusie. Wyjawił, jakie miał objawy [ZDJĘCIA]

Choć mijają kolejne dni, to krytyka wcale nie słabnie. Niektórzy tylko czekają na okazję, by wypomnieć Adamowi Małyszowi fakt, że miał koronawirusa. Ostatnio wykorzystano do tego zdjęcie z grupką dzieci. Na instagramowym profilu "Orła z Wisły" pojawiła się fotka z całą gromadką, która przyjechała do Wisły na zaproszenie pary prezydenckiej. Jednocześnie Adam Małysz wystosował apel o noszenie maseczek i zachowywanie dystansu społecznego. To ostatnie stało się szczególnym powodem do kolejnej fali hejtu wylewanej w sieci.

Adam Małysz wyzdrowiał. Ostrzega jednak: epidemia się nie skończyła

Tym razem krytyczne głosy dotyczyły właśnie środków ostrożności, jakie powinniśmy zachowywać w czasie epidemii koronawirusa. Niektórzy obserwujący uznali, że Adam Małysz choć sam nawołuje do przestrzegania zasad, to do reguł wcale się nie stosuje. Ma o tym świadczyć właśnie powyższe zdjęcie, na którym pozujący nie mają maseczek i stoją w bliskich odległościach od siebie.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.