Maciej Kot i jego SEKSOWNA żona Agnieszka świętują pierwszą rocznicę ŚLUBU! Romantyczne ZDJĘCIE zachwyciło fanów

2020-05-19 0:19 CH
Maciej Kot z żoną
Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS Maciej Kot z żoną

Minął już rok! Maciej Kot i jego piękna żona Agnieszka świętują pierwszą rocznicę ślubu. Dokładnie 12 miesięcy temu skoczek narciarski powiedział seksownej ukochanej sakramentalne "tak". "Kocury", jak nazywają się sportowiec i jego małżonka, podzielili się z fanami wyjątkowo romantycznym i pięknym zdjęciem ze ślubnej ceremonii. "Od roku Państwo Kot" - napisał Maciej. "Niech każdy kolejny rok będzie napełniony miłością taką jak dotychczas albo i jeszcze mocniej" - dodała piękna Agnieszka. Zobaczcie to wyjątkowe ZDJĘCIE ze ślubu.

Ten Maciej Kot to szczęściarz! Piękna Agnieszka, żona znanego skoczka narciarskiego, uważana jest za jedna z najseksowniejszych partnerek polskich sportowców. Atrakcyjna Aga dba o formę i każdego dnia pojawia się na siłowni, by rzeźbić swoje wysportowane ciało. Pracuje jako trenerka personalna, zachęcając do aktywności fizycznej i dbania o sylwetkę. Porównuję się ją z żoną Roberta Lewandowskiego. Okrzyknięto ją nawet "nową Anną Lewandowską", co nie spodobało się ambitnej małżonce skoczka. - Mam swoją wizję i nie mam potrzeby patrzeć na kogoś i iść jego tropem. Bardzo długo uczyłam się tego sportu, bo zaczęłam na przełomie szóstej klasy szkoły podstawowej, więc tę wiedzę zdobywałam już od tamtej pory. Jednak jeśli ktoś porównuje mnie w taki sposób, nie jest to przyjemne, ale trzeba to zaakceptować - stwierdziła Agnieszka Kot.

Kamil Stoch ZAPUSZCZA WĄSY? Ten szczegół na ZDJĘCIU przykuł uwagę kibiców

Ciemnowłosa Agnieszka Kot dokładnie rok temu poślubiła polskiego skoczka narciarskiego. To było piękne i huczne wesele. Teraz skoczek i trenerka świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielili się z fanami pięknym zdjęciem. "Niech każdy kolejny rok będzie napełniony miłością taka jak dotychczas albo i jeszcze mocniej" - napisała piękna Agnieszka Kot.

Jaką ona ma obłędnie SEKSOWNĄ PUPĘ! Uśmiechnięta żona Macieja Kota kusi w zmysłowym WIDEO 

Najnowsze