Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"? Pojawił się na planie, mamy zdjęcie

2021-08-02 10:57
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Izabela Małysz i Adam Małysz

Adam Małysz zadziwił swoich fanów. Skoczek narciarski, który w swoim dorobku ma medale olimpijskie i trofea za wygrane w Pucharze Świata zamieścił na swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które przykuło uwagę fanów. Wszystko przez to, że emerytowany sportowiec znalazł się na planie "Tańca z Gwiazdami". Wiemy, co tam robił!

Adam Małysz jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Medalista olimpijski z Salt Like City i Vancouver po latach kariery pozostał w swoim ukochanym sporcie, a także bardzo zaktywizował się na swoich mediach społecznościowych. Na ostatniej publikacji na Instagramie, były reprezentant Polski pokazał się na planie "Tańca z Gwiazdami". Fotografia z miejsca przyciągnęła wielką uwagę ze strony fanów i obserwatorów jego konta na Instagramie.

Zapomnieliście, kim jest siostra Michalika. Polacy ją kochają

Adam Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"? Zdjęcie mówi wszystko

"Taniec z Gwiazdami" jest programem, które od lat cieszy się wielką popularnością wśród telewidzów. W tanecznym show mogliśmy przekonać się już o talencie aktorów, gwiazd sceny i estrady, sportu, a także polityków. Ostatnimi czasy, w mediach pojawiła się informacja, że do następnej edycji widowiska zaproszona została żona Adama Małysza - Izabela. Kobieta potwierdziła całą sprawę, a także wzięła udział w sesji zdjęciowej do programu. Niespodziewanie, na planie produkcji Polsatu pojawił się także Adam Małysz, a zdjęcie z tego zdarzenia zostało uwiecznione w mediach społecznościowych.

Afera alkoholowa podczas Tokio 2020! Organizatorzy wściekli, Polacy też się bawili

Aby zobaczyć, czym zajmuje się Izabela Małysz, żona Adama Małysza, przejdź do galerii poniżej.

Adam Małysz na planie "Tańca z Gwiazdami". Wiemy, co tam robił

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć Adama Małysza na parkiecie tanecznym, ten, niestety, musi obejść się smakiem. Mistrz sportu najprawdopodobniej odwiedził tylko ukochaną na planie produkcji, jednak nie pojawiła się informacja, aby miał wziąć udział w przedsięwzięciu. Możliwe jednak, że będzie gościł na widowni, aby wspierać swoją ukochaną w drodze o wysokie miejsca w tanecznym konkursie celebrytów.

Adam Małysz
Autor: instagram.com/adammalysz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze