Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek wypięła seksowne ciało. Co za pozy, wygina się jak guma, mamy gorące zdjęcia

2022-06-29 15:49

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Gwiazda telewizji TVN a prywatnie ukochana Piotra Żyły pokazała seksowne ciało w wyjątkowo odważnych pozach! Kiedy zobaczycie, jak wygina się artystka, nie będziecie mogli uwierzyć. Zobaczyliśmy gorące zdjęcia i opadła nam szczęka.

Marcelina Ziętek nie przestaje zadziwiać. Aktorka znana z występów w telewizji TVN, a także z głośnego związku z Piotrem Żyłą, postanowiła odsłonić swoje wdzięki i zaprezentować je w wyjątkowo gorących pozach. Aktorka, która już niejednokrotnie chwaliła się swoim ciałem, tym razem pokazała ruchy, której nie powstydziłaby się zawodowa gimnastyczka! Obok tak gorących zdjęć nie da się przejść obojętnie.

Cezary Trybański ostrzega Jeremy'ego Sochana. Przestrzega go przed pokusami i fałszywymi znajomymi [TYLKO U NAS]

Marcelina Ziętek postanowiła wygiąć swoje seksowne ciało! Gorące zdjęcia, które trzeba zobaczyć!

Marcelina Ziętek jest jedną z tych postaci, która wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskiego sportu i show-biznesu i nie ma co się temu dziwić. Głośno swego czasu było o jej kłótni z Justyną Żyłą, a także o treściach, jakie artystka potrafi wstawiać na swoje media społecznościowe, gdyż nie jest tajemnicą, że artystka uwielbia pokazywać swoje ciało. Tym razem gwiazda przeszła samą siebie i pokazała, jak potrafi się wyginać. Od tego widoku potrafi się zrobić bardzo gorąco, nie da się przejść obojętnie.

Justyna Żyła została nazwana najgorszą w historii! Mocna opinia, widziały to miliony Polaków

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marceliny Ziętek w bikini, przejdź do galerii

Marcelina Ziętek przeszła samą siebie. Wygina się jak guma!

O ile odważne zdjęcia Marceliny Ziętek nie powinny dziwić nikogo, to ona sama regularnie pokazuje coraz więcej! Tym razem ukochana Piotra Żyły wykazała się wielkimi umiejętnościami gimnastycznymi i obnażyła swoje wdzięki, wyjątkowo zmysłowo wywijając ciałem na Instagramie. Te zdjęcia mówią wszystko, druga połówka reprezentanta Polski w skokach narciarskich naprawdę ma czym czarować.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze