Piotr Żyła

i

Autor: Marek Zieliński / SE Piotr Żyła

Michal Doleżal wyjawił całą prawdę na temat Piotra Żyły! Już nie ukryje, że jest inaczej

2021-07-02 10:35

Jaki jest Piotr Żyła w mediach wiemy wszyscy! Popularny skoczek narciarski lubi wariować nie tylko przed kamerami, ale także w mediach społecznościowych. Wielu kibiców twierdzi, że to tylko gra pozorów, a "Wiewiór" tak naprawdę jest spokojny i bardzo poważnie podchodzi do życia. Trener Biało-czerwonych, Michal Doleżał wyjawił całą prawdę na jego temat. Teraz już nic się nie ukryje!

Piotr Żyła jest ulubieńcem polskiej publiczności. Skoczek narciarski uwielbia wygłupiać się przed kamerami, kipiąc niemal zawsze wybitnym humorem. Za tym idą także dobre od lat wyniki na skoczniach. Minionej zimy udało mu się także sięgnąć po tytuł mistrza świata. Nic dziwnego, że do końca sezonu humor dopisywał mu wyjątkowo mocno. Zwłaszcza, że także zaczęło układać się w jego życiu prywatnym. Mimo to, wizerunek śmieszka i żartownisia nieustannie przy nim tkwi. Michal Doleżal w rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl opowiedział o przygotowaniach do sezonu i także o samym Żyle. Te słowa mówią nam o nim wiele!

Partnerka Piotra Żyły ma wspaniałą wiadomość! Nowy etap życia, starała się bardzo długo, "mamy to"

Jaki jest Piotr Żyła? Zdradził to trener Doleżal

Michal Doleżal świetnie radzi sobie w roli trenera. Wieloletnia praca z Polakami pomaga w odnalezieniu wspólnego języka ze skoczkami. Czeski szkoleniowiec opowiedział o tym, czy nie martwi się o brak motywacji u Piotra Żyły po sukcesie na MŚ. - Piotrek podchodzi do codzienności trochę inaczej niż wielu z nas - przyznał otwarcie w rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl, zdradzając jaką jest osobą.

O formę sportową się nie martwi. - Jestem jednak spokojny o jego motywację i koncentrację na treningach. Widzę po nim, że czuje już głód rywalizacji. W każde zadanie na skoczni jest maksymalnie zaangażowany - dodał Doleżal.

Adam Małysz wkurzył Kamila Stocha. Poszło o to, co skoczek zrobił jego siostrze, było gorąco!

Dziewczyna Piotra Żyły bzykała na plaży. O co chodzi? Zobacz szczegóły w galerii poniżej!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze