Mistrzowskie ZDJĘCIE Kamila Stocha. Miny tych dzieci mówią wszystko!

2019-10-14 7:32 JWa
Kamil Stoch
Autor: Paweł Skraba Kamil Stoch

Kamil Stoch ma za sobą kolejne mistrzostwa Polski. Choć nasz mistrz jest weteranem imprez tego typu, to ostatnia edycja okazała się dla niego wyjątkowa. Po raz pierwszy bowiem w zawodach drużynowych wystąpiła jego własne ekipa KS Evenement Zakopane. W konkursie drużynowym skoczkowie tej drużyny zajęli czwarte miejsce, a po konkursie Kamil Stoch zaskoczył młodych adeptów, pozując z nimi do zabawnego zdjęcia.

W konkursie drużynowym mistrzostw Polski obok Kamila Stocha barwy KS Evenement Zakopane reprezentowali: Jan Galica, Szymon Zapotoczny i Stefan Hula. Zawody w Szczyrku debiutant wśród drużyn zakończył na czwartej pozycji. Kamil Stoch wyraźnie uznał to za dobry wynik i nie martwił się, że w klubowej kolekcji nie znalazł się pierwszy medal drużynowych mistrzostw Polski. Nasz mistrz był w doskonałym nastroju, dzięki czemu radość zagościła także na twarzach dzieci. Po zawodach zawodnik z Zębu zapozował bowiem z najmłodszymi skoczkami ekipy. To właśnie oni gorąco dopingowali swoich idoli podczas konkursu w Szczyrku.

Stojące na podium dzieci robiły sobie zdjęcia z wyjątkowego wydarzenia. W tym momencie niedaleko przechadzał się Kamil Stoch. Medalista najważniejszych imprez w skokach narciarskich nie myślał długo i postanowił dołączyć do młodych adeptów. Z szerokim uśmiechem i rozłożonymi szeroko rękami pozował do pamiątkowego zdjęcia, które niedługo później pojawiło się na jego Instagramie.

"To były najfajniejsze Mistrzostwa Polski w jakich brałem udział" - napisał Kamil Stoch na portalu społecznościowym.

Najnowsze