Niemcy wymyślili te przepisy, a teraz KOMBINUJĄ przy skokach. Ta decyzja zaboli Stocha i Kubackiego!

2021-01-27 8:58 jwa
Kamil Stoch, Dawid Kubacki
Autor: East News Kamil Stoch, Dawid Kubacki

MŚ w skokach narciarskich w Oberstdorfie zbliżają się wielkimi krokami! Kibice czekali na informację czy w obliczu pandemicznych przepisów organizatorom uda się wpuścić fanów na trybuny. Teraz wszystko jest jasne i podjęto ostateczną decyzję w tej sprawie. Nie do końca z takiego obrotu spraw mogą być zadowoleni Kamil Stoch i Dawid Kubacki, którzy po cichu mogli liczyć na inne rozstrzygnięcie.

MŚ w skokach narciarskich Oberstdorf 2021 to jedna z najważniejszych imprez tego sezonu. Nic dziwnego, że polscy skoczkowie bardzo mocno się do nich przygotowują. Choć w tym sezonie konkursy Pucharu Świata co tydzień odbywają się bez wsparcia fanów z trybun, to fani wcale nie przestali interesować się tą dyscypliną. Wielu z nich szuka w internecie ciekawostek na temat swoich idoli. Jednąz najpopularniejszych jest ta, dotycząca pseudonimu Kamila Stocha z dzieciństwa. O wszystkim przeczytacie w poniższej galerii zdjęć. Jednocześnie Kamil Stoch i Dawid Kubacki wielokrotnie podkreślali, że zdecydowanie lepiej skacze im się, gdy czują wsparcie trybun. Mieli więc nadzieję, że w Niemczech doczekają się tysięcy biało-czerwonych fanów na sektorach. Organizatorzy mistrzostw świata w Oberstdorfie podjęli już decyzję w tej sprawie, która wielu może się nie spodobać, ale trudno było im zdecydować inaczej.

Sprawdź: Adam Małysz CIERPIAŁ cały rok. To była MORDĘGA, na wszystko patrzyli bliscy. Nikt nie umiał mu pomóc

Niemcy mają niezwykle restrykcyjne przepisy wprowadzone w ramach walki z pandemią koronawirusa. Gospodarka za naszą zachodnią granicą jest w dużej mierze wyłączona, a od miesięcy w trakcie wydarzeń sportowych trybuny pozostają puste. Nie zmieni się to także w przypadku mistrzostw świata w Oberstdorfie, czego na pewno żałują nasi reprezentanci i ich fani. Jest jednak mały haczyk.

Otóż organizatorzy mistrzostw świata w skokach narciarskich wpadli na pomysł, by trybuny nie pozostały całkowicie puste. Każdy z kibiców może za niespełna 20 euro wykupić sobie... własną kartonową podobiznę, która zostanie postawiona w określonym miejscu danego sektora. Dzięki takiemu zabiegowi podczas transmisji telewizyjnej nie będą straszyły szare, smutne trybuny.

Co więcej, przygotowano także specjalną ofertę dla pierwszych trzystu fanów. Ci, którzy najszybciej zdecydują się na wydanie pieniędzy, mogą liczyć na wielkie wyróżnienie. Ich podobizny zostaną bowiem podpisane przez medalistów imprezy w Oberstdorfie!

Sprawdź: Żona Dawida Kubackiego pokazała ZDJĘCIE z urodzin. Sierść sypała się po kanapie, a na torcie były KOŚCI

Organizatorzy zawodów w Oberstdorfie nie po raz pierwszy wpadli na taki pomysł. Już podczas ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni na tym obiekcie widzieliśmy podobny zabieg marketingowy. Kamil Stoch i Dawid Kubacki z pewnością nie będą zadowoleni z braku prawdziwych kibiców na trybunach, ale najważniejsze w dzisiejszej sytuacji jest zdrowie.

Mistrzostwa świata w Oberstdorfie rozpoczną się 25 lutego. Impreza potrwa do 7 marca. Kibiców i skoczków czekają zmagania na dużej i normalnej skoczni.

Zobacz: ROZPACZLIWY apel Adama Małysza. Zaczyna brakować pieniędzy, sytuacja jest DRAMATYCZNA

PŚ w Zakopanem: Stoch i Kubacki po konkursie drużynowym
Najnowsze