Kamil Stoch zdobył się na CUDOWNY gest. Zajęło mu to kilka sekund, wszyscy są WZRUSZENI do łez

2021-01-26 11:54 jwa
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: SE Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch po raz kolejny pokazał, że ma wielkie serce i nie zależy mu na dobrach materialnych! Nawet jeżeli wiążą się one ze wspaniałymi wspomnieniami. Mistrz skoków narciarskich zawsze reaguje, gdy dowiaduje się, że inni potrzebują pomocy. Tym razem Kamil Stoch postanowił zdobyć się na cudowny gest i przekazał swój charakterystyczny kask na licytację WOŚP. Aukcja już cieszy się ogromnym powodzeniem!

Nie ma chyba w Polsce kibica, który nie kojarzyłby kasku Kamila Stocha! To bardzo charakterystyczny element ubioru skoczka narciarskiego. Z pewnością znajduje się na nim wiele elementów, będących bliskich sercu zawodnika spod Zakopanego, który od małego miał charakterystyczny pseudonim. Jaki? Tego dowiecie się z poniższej galerii zdjęć. Sam kask utrzymany jest w ulubionych kolorach Stocha i znajduje się na nim napis "No limits". Słowa te nawiązują do życiowego motta znanego sportowca, który zawsze na skoczniach zachowuje się tak, jak gdyby jakiekolwiek ograniczenia go nie obowiązywały. Kamil Stoch swój kask postanowił wystawić na licytację WOŚP, która już teraz cieszy się ogromnym powodzeniem, a kwota stale rośnie.

Sprawdź: Gdy wyciekła informacja o pracy Ewy Bilan-Stoch, byliśmy w szoku! Tak zarabia żona Kamila Stocha. Zawstydzające?!

- Chcemy wystawić taki oto kask na licytację. Mamy wielką nadzieję, że zrobi coś dobrego i zgodnie z takim hasłem, jakie jest tutaj, czyli, że nie ma limitów, limity nie istnieją, ta aukcja będzie rekordowa i ten kask przyniesie mnóstwo dobrych rzeczy. Bardzo serdecznie zapraszam do licytacji, pozdrawiam was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego - powiedział na nagraniu na Instagramie Kamil Stoch. Ile obecnie trzeba zapłacić za kask Kamila Stocha wystawiony na licytację WOŚP?

Zobacz: POTĘŻNY problem największego rywala Kamila Stocha. Nie był na to przygotowany, strach pomyśleć co czuje

We wtorek 26 stycznia około południa najwyższa zaproponowana kwota wynosiła już 9200 złotych. Nic dziwnego, że prawdziwi fani szybko rzucili się na ten gadżet. Kamil Stoch w kasku tym wystąpił m.in. w ostatnim wygranym Turnieju Czterech Skoczni oraz mistrzostwach świata w lotach w Planicy, gdzie Polacy zajęli trzecie miejsce w konkursie drużynowym. Aukcja kasku Kamila Stocha na WOŚP odbywa się W TYM MIEJSCU.

Zobacz: Kamil Stoch może OSTRO ŻAŁOWAĆ. To byłoby kolejne historyczne osiągnięcie. Popsute przez jeden szczegół

Kamil Stoch po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze