Niemcy paskudnie potraktowali Polaków na skokach! Musieli siedzieć na koszach na śmieci! Uwłaczające!

2021-02-27 11:19 jwa
Praca na MŚ w Oberstdorfie
Autor: Twitter / s_parfjanowicz Praca na MŚ w Oberstdorfie

Takich obrazków nie powinniśmy oglądać podczas najważniejszych imprez sportowych! Jednak MŚ w skokach narciarskich w niemieckim Oberstdorfie okazują się dla wielu męczarniami w pracy. Niemcy postanowili w bardzo osobliwy sposób zabezpieczać otoczenie przed koronawirusem. Przez ich decyzje, Polacy musieli siedzieć na koszach na śmieci i w takich warunkach pracować, gdy na dworze robiło się coraz zimniej. Oburzające wielu zdjęcia pojawiły się już w internecie.

MŚ w skokach narciarskich Oberstdorf 2021 to zdecydowanie najważniejsza impreza tego sezonu. Od kilku tygodni w środowisku da się wyczuć coraz bardziej napiętą atmosferę. Udziela się ona nie tylko zawodnikom czy sztabom, lecz także kibicom. Do tego stopnia, że niektórzy zaczęli nawet upominać publicznie Adama Małysza, co zobaczycie w poniższej galerii zdjęć. Wszyscy wymagają, by organizacja mistrzostw w Oberstdorfie stała na jak najwyższym poziomie. Tym bardziej, że fani znowu nie zobaczą skoczków na żywo i będą musieli zadowolić się przekazem z mediów. Problem w tym, że już w piątek zaczęły się spore problemy na skoczni w Niemczech. Organizatorzy w dość osobliwy sposób postanowili zabezpieczyć się przed ryzykiem potencjalnych zakażeń koronawirusem. Problem w tym, że obrazki, które pojawiły się w sieci pokazują całą prawdę.

Zobacz: Artur Szpilka zdradził kulisy swojego seksu z Kamilą Wybrańczyk. Musi to robić w ten sposób. Trzeba było za to płacić!

W piątek na Twitterze dziennikarza TVP Sebastiana Parfjanowicza pojawiły się zdjęcia, które błyskawicznie obiegły cały internet. Kibice i inni dziennikarze byli wręcz oburzeni decyzjami Niemców. Polacy i inni przyjezdni musieli spędzać czas na zimnie, a warunki ich pracy można określić jako uwłaczające!

Sprawdź: Mariusz Pudzianowski stanął w jednym rzędzie z Piłsudskim czy Mickiewiczem. Czekał latami i wreszcie się udało

Na zdjęciach opublikowanych na portalu społecznościowym widać absurd decyzji organizatorów MŚ w Oberstdorfie. Wcześniej odpowiedzialnych za konkursy skoków narciarskich krytykowano m.in. za potężne wydatki związane z testami na koronawirusa, które każdy z obecnych musi wykonywać co dwa dni. Teraz wielu uznało, że granica została ostatecznie przekroczona.

Dziennikarz TVP na Twitterze przekazał, że przed nim i jego kolegami po fachu zamknięto drzwi do biura prasowego. Tłumaczono to tym, że tłum zwiększyłby ryzyko potencjalnych zakażeń koronawirusem. Problem w tym, że w pomieszczeniu... nie było nikogo!

Zamiast tego wszyscy dziennikarze musieli pracować na dworze. Z godziny na godzinę przy skoczni w Oberstdorfie robiło się coraz zimniej i warunki z pewnością nikomu nie sprzyjały. Co gorsza, na fotkach widać, że niektórzy musieli szukać sobie miejsca... na koszach na śmieci. To wyjątkowo słaba reklama dla skoków narciarskich.

Sprawdź: Tak wygląda w ciąży żona Macieja Kota. Prześliczna Agnieszka Kot nosi przepotężne buty, a brzuszek coraz większy

MŚ w skokach narciarskich na poważnie zaczęły się w piątek. Tego dnia rozegrano kwalifikacje do sobotniego konkursu na skoczni normalnej. Zgodnie z przewidywaniami najlepszy okazał się rewelacyjny w tym sezonie Norweg Halvor Egner Granerud.

W konkursie głównym oprócz lidera Pucharu Świata jako faworytów wymienia się m.in. Markusa Eisenbichlera z Niemiec, Anże Laniska ze Słowenii czy naszych reprezentantów Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Początek zmagań w sobotę o godzinie 16:30.

Sprawdź: Mistrzyni świata w NAGIEJ sesji! Odważne ZDJĘCIA, nie pozostawiła fanom nic do wyobraźni

Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze