Kamil Stoch usłyszał FATALNĄ wiadomość w trakcie rozmowy jeden na jeden. Nikt nie chciałby tak się poczuć

2021-02-27 7:20 jwa
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

Kamil Stoch w piątek rozpoczął na dobre swój udział w MŚ Oberstdorf. Najważniejsza impreza sezonu skoków narciarskich jest punktem kulminacyjnym wielomiesięcznych przygotowań. W kwalifikacjach Stoch zajął szóste miejsce, co może wróżyć całkiem nieźle przed konkursem w sobotę. Gorzej, że po swoim skoku lider polskiej kadry usłyszał wiadomość, która mogła zwalić go z nóg. Dziennikarz Eurosportu Kacper Merk przekazał bardzo niepokojące wieści dla Kamila Stocha.

Kamil Stoch mógł być z siebie całkiem zadowolony po piątkowych kwalifikacjach do sobotniego konkursu MŚ Oberstdorf w skokach narciarskich. Zawodnik z Polski zajął w nich szóste miejsce, co potwierdza, że jest w całkiem niezłej formie i w zawodach głównych stać go na miejsce na podium. Kciuki za naszego orła ściskać będzie na pewno jego piękna żona. Ewa Bilan-Stoch w swoim życiu widziała już wiele, a na jednym z koncertów doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, którą opisaliśmy w poniższej galerii zdjęć. W piątkowych kwalifikacjach najlepszy okazał się rewelacyjny w tym sezonie Norweg Halvor Egner Granerud. Stoch po swoim skoku był w całkiem dobrym humorze. Nastrój popsuł mu jednak Kacper Merk. Dziennikarz Eurosportu w trakcie wywiadu postanowił przekazać sportowcowi niepokojące dla niego informacje.

Zobacz: To straszne co Justyna Żyła zrobiła z polskim symbolem na uroczystej kolacji. Profanacja! Jak tak można?!

Wieści miały oczywiście związek z sobotnim konkursem indywidualnym MŚ w skokach narciarskich Oberstdorf 2021. Kamil Stoch w piątek nieco obawiał się zmiany warunków w kolejnych godzinach. Zdaje się, że jego obawy mogą się sprawdzić. Dziennikarz Eurosportu powiedział mu o tym wprost, co nie spotkało się z dobrym przyjęciem ze strony jednego z najlepszych polskich sportowców w historii.

Sprawdź: Adam Małysz przejechał kibica AUTEM! Mogło dojść do tragedii, to wydarzyło się naprawdę

Kamil Stoch nigdy nie ukrywał, że skoki narciarskie sprawiają mu największą frajdę, gdy dopisuje pogoda. Polak jest typem zawodnika, który gorzej radzi sobie w czasie opadów czy szalejącego i zmieniającego się wiatru. Gdy tylko usłyszał słowa Kacpra Merka, postanowił odpowiedzieć wyraźnie rozgoryczony.

- Dzisiaj piękny dzionek był, ale mam wrażenie, że ta pogoda się zmieni, bo co kolejna godzina mijała, to było gorzej i czułem się przytłumiony - stwierdził Kamil Stoch, a po chwili usłyszał, że warunki w sobotę mają znacznie się pogorszyć.

- Dzięki, ty to zawsze potrafisz podnieść na duchu - odpowiedział z uśmiechem na ustach na te niekorzystne dla siebie informacje o pogodzie w Oberstdorfie polski skoczek narciarski.

Sprawdź: HORRENDALNE wydatki na skoczków! Nikt się ich nie spodziewał, to STRASZNE PIENIĄDZE

Kamil Stoch, mimo niekorzystnej dla siebie aury, z pewnością będzie w sobotę wymieniany jako jeden z głównych faworytów konkursu na normalnej skoczni. Początek zawodów w Oberstdorfie 27 lutego o godzinie 16:30.

- Nie mogę do nich podejść na zasadzie, że będzie, co będzie. Oczekuję od siebie tego, co zwykle: pełnej koncentracji i o nią się postaram - zapowiedział przed konkursem jeden z najlepszych skoczków w historii tej dyscypliny.

Sprawdź: Syn Michaela Schumachera wypowiedział się o STANIE ZDROWIA ojca! Bardzo wymowne

Mocne słowa Doleżala o formie Stocha i Żyły. Padło ważne słowo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze