Musieli prowadzić Adama Małysza! Wszystko się nagrało, te obrazki widziała cała Polska [WIDEO]

2022-01-05 8:06
Adam Małysz
Autor: AKPA Adam Małysz

Adam Małysz przeżył wiele w czasie swojej kariery i niejednokrotnie znajdował się na ustach wszystkich, szczególnie w okresie "Małyszomanii", która ogarnęła całą Polskę, gdy "Orzeł z Wisły" był w najlepszym momencie swojej kariery. W tym czasie czujne oko kamery było w stanie zarejestrować wiele ciekawych sytuacji, jak choćby ta, gdy koledzy musieli prowadzić Adama Małysza. Te obrazki obiegły wówczas cały kraj.

W czasie, gdy w Polsce zapanowała "Małyszomania", polscy kibice dosłownie oszaleli na punkcie skoków narciarskich i Adama Małysza, który w momencie stał się nie tylko ulubieńcem tłumów, ale również jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków w dziejach. Zarówno "Orzeł z Wisły", jak i jego rodzina musiała radzić sobie z ogromną popularnością i presją, jaka na nich spadała, chociażby przez liczne plotki na temat życia prywatnego żony Małysza. Czujne oko kamery śledziło wtedy prawie każdy ruch Adama Małysza, przy okazji rejestrując dość niecodzienną sytuację, w której to koledzy "Orła z Wisły" musieli wkroczyć do akcji i prowadzić skoczka. 

Wielkie zmiany w życiu Justyny Kowalczyk! Królową nart będzie można usłyszeć w każdym domu, ogromne wyzwanie

NIE PRZEGAP: Najpiękniejsze zakątki w Polsce. Sprawdź gotowe trasy wycieczek

Musieli prowadzić Adama Małysza do kamery. Orzeł z Wisły nie chciał rozmawiać z dziennikarzami

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia jeden z dziennikarzy odkopał dawną relację "TVP Sport" na krótko przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2006. Twórcy materiału z 2005 roku chcieli wtedy porozmawiać z Adamem Małyszem, który ewidentnie nie miał ochoty na stawanie przed obiektywem kamery. Realizatorowi udało się wtedy uchwycić, jak dwa koledzy Małysza z kadry muszą chwycić go za ręce i prowadzić w stronę dziennikarzy, chociaż "Orzeł z Wisły" stawiał wyraźny opór. Dzisiaj aż trudno wyobrazić sobie Adama Małysza w takiej sytuacji.  

Michal Doleżal w końcu zabrał głos. "Jak będziemy panikować, to będzie gorzej"

Szokująca postawa Adama Małysza. Dzisiaj to nie do pomyślenia

Nawet po tym, jak dziennikarzom udało się już namówić Adama Małysza na krótki wywiad, legendarny skoczek nie miał ochoty na udzielanie komentarzy, konsultując każdą wypowiedź. - Grzesiuuu, na co nacisk kładę, przy przygotowaniach? Na próg... na próg. Mówią, że na próg! - wypalił Adam Małysz pytany o to, na co kładzie nacisk przy przygotowaniach na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2006. 

Adam Małysz zdradził, co dalej z Dawidem Kubackim! Padły ważne słowa [TYLKO U NAS]

Zobaczcie, jak mieszka Adam Małysz, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze