Natalia Maliszewska

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Natalia Maliszewska

Natalia Maliszewska brutalnie pokrzywdzona. Innych potraktowali lepiej niż Polkę, podwójne standardy

2022-02-11 11:44

Polacy czekają na kolejne medale olimpijskie. Piątkową szansą na krążek dla naszego kraju jest Natalia Maliszewska, która będzie rywalizować w ćwierćfinale w short tracku w biegu na 1000 metrów. Ryszard Czarnecki grzmiał, że innych potraktowali lepiej niż naszą zawodniczkę. Europoseł wściekał się na, w jego mniemaniu, stosowanie podwójnych standardów.

Natalia Maliszewska powalczy o medal Igrzysk Olimpijskich? W piątek, 11 lutego, wystartuje na dystansie 1000 metrów. Niestety, wciąż możemy żałować tego, że nie udało jej się wystąpić na jej koronnym dystansie 500 metrów. Tam z pewnością biłaby się o medale. W dwa razy dłuższym biegu tak łatwo o krążek już na pewno tak łatwo nie będzie. Maliszewska udowadnia jednak, że ma wielkie aspiracje. I będzie chciała komuś wiele udowodnić.

NIE PRZEGAP! OFICJALNIE: Polski skoczek jest chory i nie wystartuje w konkursie. Co z resztą?

Czarnecki grzmi w sprawie Maliszewskiej

Ryszard Czarnecki ostro skomentował całą sytuację z zamieszaniem z testami Natalii Maliszewskiej. Europoseł oskarżył organizatorów o stosowanie podwójnych standardów. - To jest jeden wielki skandal. Ja rozumiem, że trzeba dbać o bezpieczeństwo zdrowotne, ale jeżeli dopuszcza się do rywalizacji w curlingu Australijkę z pozytywnym wynikiem na koronawirusa, to ma znaczyć, że Australijczykom więcej wolno niż Polakom? - mówi w rozmowie z Interią.

Sonda
Czy Natalia Maliszewska sięgnie po medal Igrzysk Olimpijskich?

Europoseł PiS także zastanawiał się, czy to zachowanie nie pomogło jej największym rywalkom. - To jest wbrew duchowi fair-play i wbrew duchowi sportu. Myślę, że ta zła opinia jeszcze będzie się ciągnąć przez pewien czas. Oczywiście można mówić, że to było dobre dla konkurentek Natalii Maliszewskiej, ale tym bardziej podejrzenia narastają. Uważam, że to wszystko zostało zrobione bardzo nie fair wobec naszej reprezentantki. Wierze jednak, że przyszłość przed nią — dodaje Czarnecki.

NIE PRZEGAP! Natalia Maliszewska ma wsparcie w narzeczonym. Mówi o niej piękne rzeczy, łzy same napływają do oczu

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze