Natalia Maliszewska, Piotr Michalski

i

Autor: Reprodukcja Paweł Skraba/Super Express

Natalia Maliszewska ma wsparcie w narzeczonym. Mówi o niej piękne rzeczy, łzy same napływają do oczu

2022-02-11 8:15

Piotr Michalski (27 l.) to najszybszy łyżwiarz Europy, a jednocześnie narzeczony Natalii Maliszewskiej (26 l.). Michalski przyznaje w rozmowie z „Super Expressem”, że w ostatnich dniach przeżyli z Natalią emocjonalny rollercoaster. Jak się okazuje, choć nasza mistrzyni może liczyć na wsparcie narzeczonego, ten boi się oglądać jej występy. Wszystko przez… stres.

- Dużo bardziej wolę sam startować niż oglądać Natalię – wyznaje Piotr Michalski. Choć sam startuje w najważniejszych imprezach sportowych świata i pokonuje swoich przeciwników pędząc 70 km/h, nie jest w stanie opanować emocji, gdy obserwuje Natalię na tafli.

- Nawet jak nie oglądam jej występów na żywo, tylko w telewizji czy na komputerze, jej starty kosztują mnie dużo nerwów i stresu – przyznaje mistrz Europy. Piotr Michalski nie ukrywa, że prawdopodobnie nie obejrzy nawet występu swojej narzeczonej na zimowych IO w finale na 1000 m, gdzie Natalia powalczy o medal. - Już pierwsze starty Natalii w sezonie bardzo mocno mnie stresowały, a nie mówiąc o występie na igrzyskach. Muszę się zastanowić, czy chcę go w ogóle oglądać. Na tę chwilę mówię nie. Zwłaszcza, że te wszystkie ostatnie wydarzenia kosztowały i Natalią i mnie mnóstwo stresu. Ale to już zostawmy. Natalka wróciła na lód i to w jakim stylu. Oby teraz już wszystko się ułożyło. Wierzę w jej medal – dodaje.

Przeczytaj także: Trener Maciej Maciusiak wspomina trudną drogę medalisty olimpijskiego. Jak Dawida Klubacki przestał był średniakiem

Natalia Maliszewska pokazuje SE pokój w którym mieszka

Natalia Maliszewska walczy o medal igrzysk olimpijskich w Pekinie

Natalia Maliszewska przyznaje w rozmowie z „Super Expressem”, że podczas startów Piotra również jest kłębkiem nerwów. – Gdy widzę, jak mój przyszły mąż startuje, to cała drżę. Teraz muszę opanować te wszystkie emocje. Marzy mi się, żebyśmy we dwójkę wrócili z medalem igrzysk olimpijskich. Kolor nie ma znaczenia! Wiem, że nas na to stać – dodaje Maliszewska.

Zobacz też: Jakim uczniem był Dawid Kubacki? Unikalne zdjęcia ze szkoły i dzieciństwa, prawdziwa perełka!

Sonda
Czy Natalia Maliszewska sięgnie po medal Igrzysk Olimpijskich?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze