Piotr Żyła usłyszał bardzo gorzką wiadomość. Będzie strasznie cierpiał, mocny CIOS [ZDJĘCIE]

2020-10-16 13:47 JWa
Piotr Żyła
Autor: Facebook / Piotr Żyła Piotr Żyła

Piotr Żyła usłyszał wieści, które znacznie utrudnią mu codzienne funkcjonowanie. Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich zmuszony będzie do przystosowania się do nowych warunków. Wszystko już sam skomentował, starając się jak zawsze zachować pewien dystans do zaistniałej sytuacji. Ciężko będzie jednak mu zastąpić dotychczasowe przyzwyczajenia w obliczu tego zakazu.

Piotr Żyła stara się jak najlepiej przygotować do kolejnego sezonu skoków narciarskich, który rozpocznie się za nieco ponad miesiąc na skoczni w Wiśle Malince. Czołowy polski skoczek ustabilizował życie prywatne i na dobre pożegnał się z myślami o byłej żonie - Justynie Żyle. Od jakiegoś czasu związany jest z młodą aktorką Marceliną Ziętek (jej zdjęcia prezentujemy w poniższej galerii). Spokój poza skocznią miał przełożyć się na wyniki i spokój podczas zajęć. Niestety, niektóre plany treningowe Piotra Żyły pokrzyżowała czwartkowa decyzja rządu. Władza postanowiła w obliczu walki z epidemią koronawirusa o zamknięciu siłowni, klubów fitness i basenów.

Piotr Żyła wywlekł rozmowy z byłą żoną Justyną Żyła. Później pokazał OSŁA [ZDJĘCIE]

W piątek Piotr Żyła postanowił po raz ostatni skorzystać z możliwości zajęć siłowych. Choć sytuacja z pewnością nie jest dla niego zbyt ciekawa w kontekście przygotowania fizycznego, to w swoim stylu próbował zachować dystans do otaczającej go rzeczywistości. Wrzucił na Facebooka zdjęcie z szerokim uśmiechem i zabawnym podpisem. Tradycyjnie, w swoim stylu. Nie uniknął przy tym błedu ortograficznego, pisząc słowo "pójdę" przez "u".

Justyna Żyła w NEGLIŻU z nowym chłopakiem w sypialni! Nagie nogi oplatały mężczyznę [ZDJĘCIA]

"Dobrze jeszcze potrenować na siłowni. Hmmm, a może wieczorkiem pujde sobie na basen. Trzeba narobić na zapas" (pis. oryg.) - czytamy przy najnowszym zdjęciu Piotra Żyły.

Czy Piotr Żyła się ożenił? #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze