Zbigniew Klimowski

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Klimowski (w środku)

Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowie pierwszego trenera Kamila Stocha! Zbigniew Klimowski trafił wcześniej do szpitala w ciężkim stanie

2021-05-27 9:56

Ostatnie tygodnie nie były najłatwiejsze dla fanów skoków narciarskich oraz samych zawodników, którzy mieli w przeszłości okazję pracować z trenerem Zbigniewem Klimowskim. Po tym, jak szkoleniowiec trafił do szpitala, a jego stan był określany jako ciężki, nowe informacje o Klimowskim nie nadchodziły. Aż do dziś. Pierwszy trener Kamila Stocha odzyskał świadomość, a lekarze odnotowali wyraźną poprawę.

Od samego początku pandemii, wielu sportowców i osób związanych ze sportem przekonało się, jak groźne potrafi być zachorowanie na COVID-19. Kilka tygodni temu, trener juniorskiej kadry polskich skoczków Zbigniew Klimowski, trafił do szpitala po tym, jak stwierdzono u niego zakażenie wirusem SARS-CoV2, a jego stan oceniany był jako ciężki. Pisaliśmy o tym już przed kilkoma tygodniami, TUTAJ. Kolejne dni i tygodnie mijały, a fani skoków narciarskich oraz skoczkowie i współpracownicy trenera juniorów, którzy z pewnością zamartwiali się o stan zdrowia szkoleniowca, nie otrzymywali żadnych informacji o Klimowski. To zmieniło się jednak po ponad miesiącu od dnia, kiedy media obiegła informacja o przetransportowania trenera do szpitala w Nowym Targu. 

Stan zdrowia Klimowskiego się poprawia

Teraz jednak fani skoków narciarskich otrzymali dobre informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Klimowskiego, który w przeszłości miał okazję trenować m.in. Kamila Stocha. - Wreszcie dobre informacje dt. Zbigniewa Klimowskiego. Trener, który od ponad miesiąca zmaga się z covid-19, odzyskał świadomość, lekarze odnotowali wyraźną poprawę. Oby tak dalej - napisał na Twitterze Mateusz Leleń, dziennikarz TVP Sport.

Po latach wyszło w jaki sposób własna mama przechytrzyła Kamila Stocha. Jeden błąd i marzenia ległyby w gruzach

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie
Sonda
Kamil Stoch to najlepszy skoczek w historii skoków?
Najnowsze