Paweł Wąsek

i

Autor: Cyfrasport Paweł Wąsek

Złe informacje

Polski skoczek zdyskwalifikowany w Engelbergu! Fatalne wiadomości, kontrolerzy byli bezlitośni

2022-12-18 12:12

Fatalne informacje tuż przed startem Pucharu Świata w Engelbergu. Skoczkowie wystartują w kolejnym konkursie indywidualnym. Niestety, ta sztuka nie będzie dana wszystkim. Paweł Wąsek został zdyskwalifikowany w kwalifikacjach. Kontrolerzy nie mieli dla niego litości ani przez chwilę.

Złe wieści w ostatniej chwili przed konkursem Pucharu Świata w Engelbergu. Paweł Wąsek przebrnął przez kwalifikacje, ale w zawodach nie wystartuje. Kontrolerzy byli dla niego bezlitośni i został zdyskwalifikowany. Szybko okazało się, jaki był powód. Chodziło o problemy z jego kombinezonem. Wiele wskazuje na to, że błąd był po stronie Polaka.

Adam Małysz nie wytrzymał. Prezes PZN postawił sprawę jasno, polscy skoczkowie go rozczarowali

PŚ Engelberg: Paweł Wąsek zdyskwalifikowany!

Paweł Wąsek miał niedopięty zamek w kombinezonie, przez co musiał zostać zdyskwalifikowany.

- Zameczek był niedosunięty na górze - powiedziała Magdalena Pałasz na antenie TVN. - Zamek musi być dopięty do samego końca. Nie ma prawa, żeby to się stało samoistnie - powiedziała była skoczkini, tłumacząc czemu doszło do dyskwalifiakcji.

Paweł Wąsek wróci do Polski w średnim humorze. To ostatni konkurs przed świętami. Do tej pory w każdych zawodach Pucharu Świata punktował. Pierwszy raz w tym sezonie mu się to nie uda!

Polska sportsmenka zalała się łzami na antenie TVP. Po zawodach wyznała bolesną prawdę. Rodzinny dramat

Sonda
Czy to będzie dobry sezon dla Dawida Kubackiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze