PŚ Kulm 16.02 niedzielny konkurs TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki dzisiaj STREAM ONLINE. Kulm niedziela w TV gdzie oglądać PŚ Kulm 16.02 ONLINE STREAM LIVE

2020-02-16 1:17 MSo
Piotr Żyła
Autor: EastNews Piotr Żyła

Skoki Kulm 16.02 niedzielny konkurs TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie dzisiaj Bad Mitterndorf STREAM ONLINE. O której godzinie skoki w niedzielę konkurs w Kulm? Gdzie oglądać PŚ Kulm dzisiaj TV TRANSMISJA STREAM LIVE. Apetyty kibiców są niezwykle rozbudzone po tym, jak w sobotę Piotr Żyła wygrał konkurs, a w dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch kolejnych Polaków, Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Czy w niedzielę znowu kibice usłyszą na skoczni w Kulm "Mazurka Dąbrowskiego"? Niedzielny konkurs Kulm TV TRANSMISJA gdzie oglądać skoki dzisiaj Kulm LIVE ONLINE w INTERNECIE.

Skoki Kulm DZISIAJ 16.02 w TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać skoki narciarskie niedziela Bad Mitterndorf STREAM ONLINE

Sobotni konkurs indywidualny w Kulm był idealny w wykonaniu Polaków. Do drugiej serii dostało się aż pięciu podopiecznych Michala Doleżala. Co najważniejsze, aż trzech z nich skończyło zmagania w czołowej dziesiątce. Drugie zwycięstwo w karierze odniósł Piotr Żyła, który nie był jednak zadowolony ze swoich prób. - W sumie dwa razy zepsułem, a wygrałem - powiedział Żyła przed kamerą TVP Sport, który najbardziej zadowolony był ze skoku na treningu. Mimo to, "Wiewiór" oszalał ze szczęścia i okazywał radość z otrzymanego szampana i piernika! Czy w niedzielę kolejny raz dostarczy sobie i kibiom powodów do zadowolenia z powodu wyników? Zwycięstwo byłego męża skomentowała Justyna Żyła. Była już żona skoczka często podkreśla, że mimo, iż ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, wciąż ściska kciuki za byłego męża i podziwia jego ciężką pracę. Teraz oglądała oczywiście zawody w telewizji. Jaka była jej reakcja na sukces Piotra. Zamieściła ją na Instastories (Instagram).

PŚ Kulm TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE i O KTÓREJ GODZINIE skoki

Konkurs Pucharu Świata na skoczni Kulm w Bad Mtiterndorf już w niedzielę 16. lutego. Początek konkursu PŚ o godzinie 11.00. Transmisja na żywo na antenach TVP 1 i TVP Sport oraz w Eurosporcie 1. Stream online na sport.tvp.pl oraz w usłudze Eurosport Player. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.