Skoki narciarskie Rasnov GDZIE OGLĄDAĆ TV 21.02. STREAM ONLINE PŚ Rasnov piątek 21.02 SKOKI NARCIARSKIE TRANSMISJA

2020-02-21 8:20 JWa
Dawid Kubacki
Autor: AP Dawid Kubacki

Transmisja ONLINE skoki narciarskie 21.02. PŚ Rasnov STREAM ONLINE LIVE w piątek 21.02. Gdzie oglądać w TV skoki narciarskie w piątek 21.02. PŚ w Rasnovie TRANSMISJA TV i ONLINE. To kolejne ważne wydarzenie w sezonie 2019/20 Pucharu Świata. Tym razem skoczkowie po raz pierwszy w historii zaprezentują się w rywalizacji o punkty w rumuńskim Rasnov. Sprawdź, gdzie OGLĄDAĆ TV i STREAM ONLINE skoki narciarskie 21.02 PŚ Rasnov.

PŚ Rasnov skoki narciarskie 21.02 TRANSMISJA TV i ONLINE STREAM

PŚ Rasnov TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ skoki narciarskie 21.02. To wyjątkowy konkurs PŚ w Rasnovie. Po raz pierwszy w historii najlepsi skoczkowie świata zaprezentują się na żywo rumuńskiej publiczności. Dotychczas na obiektach w tym kompleksie rozgrywano tylko zawody niższej rangi. W sezonie 2019/20 FIS postanowił zaufać Rumunom bardziej i powierzył im organizację dwóch konkursów Pucharu Świata. Pierwszy z nich już w piątek 21.02. Co ciekawe, wstęp na wszystkie wydarzenia jest zupełnie darmowy dla kibiców. Przez to organizatorzy chcą zwiększyć zainteresowanie imprezą i zbudować atmosferę wielkiego święta. Już w czwartek na normalnym obiekcie odbyły się pierwsze skoki narciarskie. W kwalifikacjach udział wzięło 57 zawodników. Niestety, w nielicznym gronie tych, którzy odpadli znalazł się nasz reprezentant. Paweł Wąsek zajął 51. miejsce i do możliwości zaprezentowania swoich możliwości w konkursie zabrakło mu jedynie 0,1 punktu.

Gdzie oglądać SKOKI NARCIARSKIE Rasnov w piątek 21.02. STREAM ONLINE NA ŻYWO

Transmisja TV i STREAM w INTERNECIE PŚ w Rasnovie. W czwartkowych kwalifikacjach najlepiej poszło Mariusowi Lindvikowi. Norweg wyprzedził Stefana Krafta i Markusa Eisenbichlera. Jednak to ostatni z wymienionych skoczył najdalej. Niemiec osiągnął odległość 101 metrów. Z Polaków najwyżej uplasowali się Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Pierwszy z naszych zajął 6. pozycję, natomiast drugi uplasował się na 7. lokacie. Wynik Stocha byłby na pewno wyższy, ale swój 99-metrowy skok niestety podparł, popełniając błąd przy lądowaniu.

Skoki narciarskie piątek 21.02 NA ŻYWO w TELEWIZJI i INTERNECIE. Gdzie oglądać STREAM ONLINE PŚ Rasnov 2020

PŚ w Rasnovie trwa od czwartku. W piątek odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny. Skoki narciarskie 21.02 rozpoczną się o godzinie 14:00. Transmisja TV NA ŻYWO ze skoków narciarskich PŚ Rasnov w piątek zostanie przeprowadzona przez TVP 1 i TVP Sport. STREAM ONLINE LIVE skoki narciarskie Rasnov dostępny będzie za pośrednictwem platformy sport.tvp.pl. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE PŚ w Rasnovie na sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze