Skoki w Rasnovie: O której godzinie skoki DZISIAJ PŚ Rasnov? Niedziela skoki 23.02 - czy się odbędą?

2020-02-23 4:19 FAN
Dawid Kubacki
Autor: Cyfrasport Dawid Kubacki

Puchar Świata w Rasnovie: czy będzie konkurs w niedzielę? 23.02.2020 - czy odbędą się skoki w Rasnovie o której godzinie? Skoki w Rasnovie: O której godzinie skoki DZISIAJ PŚ Rasnov? Niedziela skoki 23.02 - czy się odbędą? W czwartek rozpoczęły się pierwsze w historii Rumunii zmagania w Pucharze Świata. Zawodnicy od czwartku rywalizowali na skoczni normalnej o punkty do klasyfikacji generalnej wyścigu o Kryształową Kulę. Czy skoki odbędą się także w niedzielę? O której godzinie skoki w Rasnovie 23.02?

Niedziela skoki PŚ Rasnov 23.02 - czy się odbędą? O KTÓREJ GODZINIE skoki w Rasnovie w niedzielę?

Piątkowe i sobotnie zmagania na skoczni normalnej w Rasnovie nie należały do nieudanych w wykonaniu Polaków. Biało-czerwoni nie stawali na podium, ale regularnie punktowali w pierwszej dziesiątce. Podczas piątkowego konkursu indywidualnego, w czołowej dziesiątce pojawiło się ich aż trzech! Szósty był Stoch, ósme miejsce zajął Kubacki, a dziewiąte Żyła. W sobotę było nieco mniej kolorowo. Choć mistrz świata z Seefeld ukończył zmagania tuż za podium na czwartej pozycji, a dziewiąty był Kamil Stoch, to rozczarowała reszta. Choć punktował pięciu Biało-czerwonych, to aż trzech dopiero w trzeciej dziesiątce. Cieszy dobra postawa Dawida Kubackiego, któremu doskwiera zdrowie. - To jak się czułem to jest sprawa indywidualna. Trudno to zmierzyć. Czułem się na skoczni jak po trzech piwach... To nie jest dobry znak. Gorączka dawała o sobie znać. Trochę się kręciło w głowie, ale trzeba walczyć. Sam czułem, że nogi nie pracują tak, jakby mogły - powiedział dla TVP Sport. - Ostatni skok tutaj był naprawdę fajny. Wcześniej czułem, że dyspozycja fizyczna nie była stuprocentowa, choć w sobotę zaczęło się to poprawiać. Myślę, że biorąc pod uwagę to, co przeszedłem w ostatnich dniach, to jest całkiem dobrze - dodał Kubacki. Czy w niedzielę także odbędą się skoki w Rasnovie?

Zmagania w Rasnovie rozpoczęły się w czwartek od kwalifikacji. W piątek i sobotę odbyły się konkursy indywidualne. Czy w niedzielę 23.02 odbędzie się kolejny konkurs Pucharu Świata? Niestety, nie! Ze względu na rozgrywane mistrzostwa świata w biathlonie, zmagania w Rasnovie zakończyły się w sobotę. W niedzielę odbędą się jedynie zawody Pucharu Kontynentalnego w Val di Fiemme. Nie będzie transmisji TV ani streamu online.

Najnowsze