Skoki Zakopane konkurs indywidualny DZISIAJ STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. PŚ Zakopane LIVE ONLINE 26.01 Gdzie oglądać konkurs indywidualny z Zakopanem STREAM TV na jakim programie

2020-01-26 8:22 MSo, PO
Dawid Kubacki
Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki

Puchar Świata w Zakopane konkurs indywidualny transmisja NA ŻYWO LIVE. STREAM ONLINE: konkurs indywidualny skoki narciarskie Zakopane 2020 TRANSMISJA. Gdzie transmisja konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Zakopanem. Na jakim kanale oglądać skoki w Zakopanem DZISIAJ 26.01? Gdzie obejrzeć konkurs indywidualny PŚ Zakopane STREAM LIVE w INTERNECIE. Po nieudanych, sobotnich zmaganiach w konkursie drużynowym Polacy wezmą udział w zawodach indywidualnych. Kibice liczą przede wszystkim na dobry występ Dawida Kubackiego! Gdzie oglądać konkurs indywidualny Pucharu Świata w Zakopanem w INTERNECIE Gdzie obejrzeć konkurs indywidualny w Zakopanem TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

PŚ Zakopane 26.01 SKOKI konkurs indywidualny STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

W sobotnim konkursie drużynowym na Wielkiej Krokwi w Zakopanem polska drużyna zajęła 5. miejsce. Bardzo dobra postawa Dawida Kubackiego i Kamila Stocha nie wystarczyła do wskoczenia na podium. Poziomem odstawał przede wszystkim Jakub Wolny, ale i Piotr Żyła nie pokazał pełni możliwości, szczególnie w pierwszej próbie. - Było trochę za dużo myślenia - skomentował swój występ "Wiewiór". Kibice liczą na lepszy wystęep Biało-czerwonych w niedzielnym konkursie indywidualnym. Szczególnie duże nadzieje łączone są z triumfatorem Turnieju Czterech Skoczni, ale o stanięcie na najwyższym stopniu podium nie będzie łatwo. W sobotę znakomicie skakał Stephan Leyhe! Kubacki po swoich skokach, licząc klasyfikiację indywidualną, zajął drugie miejsce za Niemcem właśnie! - To były skoki całkiem okej, chociaż nie rewelacyjne. Jest niedosyt i wbiłem sam sobie szpileczkę, że te spóźnienia się pojawiały. Z drugiej strony mam świadomość, że mimo błędów to chciało lecieć. To bardzo pocieszające - mówił po konkursie. W dobrym nastroju był także Kamil Stoch. - Oddałem dwa naprawdę dobre skoki (134,5 i 135,5 m – przyp. red.). Zwłaszcza ten drugi dał mi poczucie, że wszystko jest w porządku i że stać mnie na wiele. No i otrzymałem informację, że mogę wykonywać długioe loty - powiedział.

Konkurs indywidualny PŚ Zakopane - KIEDY i O KTÓREJ? TRANSMISJA i STREAM ONLINE

Konkurs indywidualny Pucharu Świata w Zakopanem odbędzie się w niedzielę 26. stycznia. Konkurs indywidualny rozpocznie się po godzinie 16:00 na Wielkiej Krokwi. Transmisję z konkursu indywidualnego PŚ Zakopane przeprowadzą stacje TVP 1 i Eurosport 1! Stream online będzie dostępny na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze