Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Posypały się komentarze

Zdjęcie Justyny Żyły z ogromnym dekoltem wywołało jednoznaczne reakcje. "Ale piękne widoki"

2023-06-04 21:33

Justyna Żyła po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Tym razem na portalu społecznościowym zamieściła relację z długiej wycieczki rowerowej. Smaczku eskapadzie dodała ostatnia z fotek. Była żona Piotra Żyły, znanego skoczka narciarskiego, pokazała się z bardzo głębokim dekoltem. Obrazek przypadł do gustu internautkom i internautom, którzy w dość jednoznaczny sposób komplementowali celebrytkę.

Justyna Żyła to wciąż jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Choć sama nie jest już w związku ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, to dzięki niemu zyskała wielu fanów w sieci. Na Instagramie obserwują ją tysiące Polaków, którzy regularnie otrzymują od autorki wiadomości z jej prywatnego życia. Justyna Żyła ostatnio po raz kolejny ich zaskoczyła. W sieci pojawiła się relacja z rowerowej wycieczki. Nie byłoby to jeszcze nic spektakularnego, gdyby nie ostatnie ze zdjęć, na którym kobieta relaksuje się w wannie z bąbelkami. Widać tam niezwykle głęboki dekolt. Cała seria ujęć przypadła do gustu komentującym, którzy komplementowali celebrytkę i życzyli jej wszystkiego najlepszego w kolejnych latach.

Ukochana Piotra Żyły poszła na całość. Zmysłowe zdjęcie Marceliny Ziętek trafiło do sieci, aż musieliśmy się schłodzić

Głęboki dekolt Justyny Żyły

Tym razem Justyna Żyła postanowiła nie epatować od razu swoimi zdjęciami. Początkowe fotki ze wspomnianej wycieczki na rowerach przedstawiają zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz urokliwe miejsca w okolicach Wisły, które tego dnia była żona skoczka narciarskiego odwiedziła. Całą sesję postanowiła opatrzeć krótki, ale wiele mówiącym opisem. "Idealnie spędzone popołudnie" - napisała na Instagramie, dodając emotikonę serduszka.

Nie da się powstrzymać łez po tym, co Kamil Stoch miał do przekazania kibicom. Szczere wyznanie lidera polskich skoczków

Dekolt Justyny Żyły

i

Autor: Instagram Dekolt Justyny Żyły

Internauci komplementowali Justynę Żyłę

Tym razem, na całe szczęście, w komentarzach zabrakło hejtu. Obserwujący profil Justyny Żyły zamiast tego postanowili komplementować ją w otwarty sposób. "Cieszę się, że jesteś szczęśliwa, kibicuje Ci" - czytamy w popularnym komentarzu. "Ale piękne widoki" - dodano w kolejnym. Jeszcze inny oparty został na emotikonach serduszka i płomieni. Celebrytka może być zadowolona, że wzbudza tak pozytywne odczucia w rodakach.

Listen on Spreaker.
Piotr Żyła na zgrupowaniu przed Igrzyskami Europejskimi: Czas wolny? Chodzimy w miasto!
Najnowsze

Materiał sponsorowany