Znamy skład Polski na konkurs drużynowy w Zakopanem! Doleżal odsłonił karty

2021-01-15 19:10 md
Michal Doleżal
Autor: Cyfra Sport Michal Doleżal

Tuż po zakończeniu kwalifikacji do weekendowych konkursów w ramach Pucharu Świata w Zakopanem, trener reprezentacji Polski, Michal Doleżal, zdradził, kto wystąpi w sobotnich zmaganiach drużynowych. Z grona kilku swoich podopiecznych szkoleniowiec musiał wyselekcjonować jedynie cztery nazwiska, co już uczynił.

Na ten okres czekali wszyscy polscy kibice skoków narciarskich! Najlepsi zawodnicy świata nareszcie startują w stolicy Tatr. Emocje wystartowały już w piątkowy wieczór, kiedy odbyły się kwalifikacje. Do weekendowych zmagań zakwalifikowało się siedmiu Polaków, a najwięcej powodów do zadowolenia miał Andrzej Stękała. Znajdujący się w świetnej dyspozycji skoczek uplasował się na kwalifikacyjnym podium, a konkretniej na trzeciej lokacie.

Zobacz Kamila Stocha z żoną na pięknych zdjęciach!

Po zakończeniu sportowych emocji na Wielkiej Krokwi w piątek, trener Michal Doleżal poinformował o czteroosobowym składzie polskiej drużyny na sobotni konkurs drużynowy. Zgodnie z oczekiwaniami nie mogło tam zabraknąć Kamila Stocha, Dawida Kubackiego oraz Piotra Żyły. Również bez zaskoczeń jako czwarty w tym gronie pojawił się znajdujący się ostatnio w znakomitej dyspozycji Andrzej Stękała.

Ważny SEKRET na temat Piotra Żyły ujrzał światło dzienne. Zdradziła to jego MAMA!

Teraz pozostaje już wyłącznie oczekiwać na gigantyczne emocje, które ma przynieść sobota i niedziela na Wielkiej Krokwi w Zakopanem! Oby reprezentanci Polski byli doskonale dysponowani i potrafili rozstrzygnąć zmagania na własnej ziemi na swoją korzyść.

Super Raport 15.01 (Goście: Michał Wójcik - minsiter w KPRM, Solidarna Polska oraz prof. Jarosław FLis - socjolog)
Najnowsze