Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: SE Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Żona Kamila Stocha zdradziła latami skrywany sekret. Na złotych medalach olimpijskich mistrza spał... NIGDY NIE ZGADNIESZ!

2021-07-10 16:53

Czterokrotny medalista olimpijskich, w tym trzykrotnie złoty. Dwukrotny mistrz świata, trzykrotny triumfator Turniej Czterech Skoczni oraz posiadasz dwóch Kryształowych Kul za triumf w Pucharze Świata. To tylko część sukcesów Kamila Stocha. Wszystkie trofea mistrza trafiły właśnie do jednego miejsca. To Kamiland w samym sercu Zakopanego. Od teraz z pewnością jedno z najważniejszych miejsc dla każdego kibica skoków w Polsce.

Dotychczas mistrz wszystkie swoje trofea trzymał w pudłach, które lokował w schowkach czy na strychu. Jego żona Ewa Bilan-Stoch wpadła jednak na znakomity pomysł, by puchary i medale zgromadzić w jednym miejscu.

Kibice skoków w Polsce będą ZAWIEDZENI. Do Wisły nie przyjedzie wielka gwiazda

Tak właśnie powstał Kamiland, czyli muzeum Kamila Stocha. Oprócz tych najważniejszych zdobyczy obejrzeć tam można też te mniej popularne, ale dla samego zawodnika równie ważne trofea. Stoch przed kamerą TVP Sport zdradził, że gdy żona zaprezentowała mu efekt finalny, to pojawiły się łzy.

Ewa Bilan-Stoich opowiedziała również niezwykle zabawną historię ze złotymi medali z igrzysk w Soczi w roli głównej.

- Byliśmy w trakcie przeprowadzki i medale wylądowały u mojego brata pod łóżkiem i spał na nich pies mojego brata - powiedziała Ewa Bilan-Stoch. - One były tam prawie przez rok - dodał Stoch. - Bezpieczne, ale jednak pod łóżkiem - zakończyła opowieść żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego.

Ostre wyznanie żony Kamila Stocha. Ewa Bilan ma dosyć, "nie chce należeć do tego świata"

Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze