Agnieszka Radwańska podjęła ważną decyzję. Zapewne narazi się wielu osobom. Dołączyła do milionów Polaków

2021-05-09 11:06
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska nie zamierzała czekać nawet chwili i bardzo szybko dołączyła do milionów Polaków. Jedna z najlepszych polskich tenisistek w historii podjęła ważną decyzję i postanowiła się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Krakowianka tym faktem podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. I jest niemal pewne, że taka decyzja Radwańskiej nie wszystkim przypadnie do gustu, zwłaszcza "antyszczepionkowcom".

Chyba każdy jest już zmęczony sytuacją, która panuje na świecie. Od ponad roku żyjemy tak, jak pozwala nam na to pandemia koronawirusa, a że nie pozwala ona na zbyt wiele, to w dużej mierze nie możemy korzystać z wielu przyjemności, jak choćby z kolacji w restauracji, filmu w kinie, czy treningu na siłowni. Pomału jednak powinniśmy wracać do normalności. Stanie się tak przede wszystkim dzięki procesowi powszechnego szczepienia. Obecnie w Polsce wykonuje się nawet kilkaset tysięcy szczepień dziennie, co daje nadzieje, że kolejne fale koronawirusa nas ominą. Ale jak to bywa przy takich sytuacjach, jest wielu krytyków, którzy negują szczepienia, co rodzi powody do obaw.

Zobacz również: Zbigniew Boniek pomógł w Rzymie Idze Świątek! Ogromna wdzięczność! [ZDJĘCIE]

Plusem jest to, że jednak większość społeczeństwa decyduje się na zapisanie się na szczepionkę. Jak wynika z danych podawanych przez portal "Szczepimy się", do soboty wykonano grubo ponad 13 milionów szczepień. A trzeba pamiętać, że każdego dnia rejestrować mogą się kolejne roczniki. Zwlekać nie zamierzała również Agnieszka Radwańska.

Wystrojona Agnieszka Radwańska wzięła syna na spacer do lasu. Wozi go w wózku za tysiące, ale cacko!

Niedawno na Instastories polskiej tenisistki pojawiło się zdjęcie ze szczepienia. Radwańska dodała do tego dwa hasztagi: zaszczepiona oraz pokonajmy covid. To kolejna znana osoba, która publicznie pokazała, że jest już zaszczepiona. Niemal pewne jest, że wiele osób nieprzekonanych do szczepień skrytykowałoby "Isię", ale zapewne sama Radwańska by się tym nie przejęła.

Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska
kkn
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze