Agnieszka Radwańska

i

Autor: SE Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska zapytana o syna. Bezpośrednia odpowiedź tenisistki, te słowa dają do myślenia

2022-05-16 12:09

Agnieszka Radwańska na światowych kortach radziła sobie wyśmienicie. Po wielu latach posuchy polscy fani tej dyscypliny sportu w końcu mogli cieszyć się sukcesami reprezentantki biało-czerwonych. "Isia" karierę musiała przerwać jednak ze względu na problemy zdrowotne. Od dwóch lat realizuje się w nowej roli, roli mamy. Agnieszka Radwańska w ostatnim wywiadzie została zapytana o syna Jakuba i wypowiedziała słowa, które powinny dać do myślenia młodym rodzicom.

Wielu fanów z rozrzewnieniem wraca do czasów, gdy podczas najważniejszych turniejów tenisowych Agnieszka Radwańska odprawiała z kwitkiem kolejne rywalki o znanych nazwiskach. To dzięki krakowiance Polacy mogli przypomnieć sobie, jak emocjonującą dyscypliną sportu jest tenis. Dziś na światowych kortach panuje Iga Świątek, ale o Radwańskiej nikt nie zapomina.

Tak Zbigniew Boniek wspiera Igę Świątek. Mistrzyni o wszystkim opowiedziała, w taki sposób określiła legendę futbolu

Radwańska o rodzicielstwie. Ważne słowa byłej zawodniczki

Można jedynie żałować, że krakowianka i obecna liderka rankingu WTA nie miały okazji spotkać się na korcie. W Polsce byłoby to na pewno traktowane jako wielkie wydarzenie sportowe. Radwańska karierę musiała przerwać ze względu na przeciągające się problemy ze zdrowiem. Pod koniec przygody z tenisem kontuzje wyraźnie jej przeszkadzały.

Słynna rywalka Igi Świątek jest W CIĄŻY! Teraz już wszystko jasne, prawda wyszła na jaw! ZDJĘCIA

Była tenisistka przyznała, że kontynuowanie kariery mogłoby mieć dla niej opłakane skutki. Sportowa emerytura dla Radwańskiej nie oznacza jednak braku obowiązków. 33-latka ma wiele spraw na głowie w tym związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Ale na pewno najwięcej uwagi poświęca synowi Jakubowi.

Galeria poniżej: Zobacz majątek Agnieszki Radwańskiej

Te słowa Radwańskiej dają do myślenia. Chodzi o syna

Pierwsze dziecko Radwańskiej i jej męża Dawida Celta przyszło na świat w 2020 roku. W rozmowie z "Polskim Radiem RDC" była tenisistka została zapytana, czy będzie namawiała syna do uprawiania tej konkretnej dyscypliny. - Na pewno Kuba będzie tenisistą, będziemy go uczyć w tym aspekcie, ale nie wiemy, jak mu to będzie wychodziło. Czas pokaże - odpowiedziała wprost Radwańska.

Dodała jednak ważną rzecz, która powinna dać do myślenia wielu młodym rodzicom. - Nie będziemy takimi rodzicami, którzy będą próbowali na siłę prowadzić dziecko do tego, czego nie chce robić - zdradziła krakowianka. Wiele osób często zapomina, że dziecku powinno dać się jednak wolność wyboru i postępowanie Radwańskiej trzeba uznać za słuszne.

Sonda
Czy chciałbyś by Agnieszka Radwańska wróciła do gry w tenisa?
Jan Tomaszewski radzi Idze Świątek: Nie możesz dać się zajechać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze