Aryna Sabalenka

i

Autor: AP PHOTO Aryna Sabalenka

co za odpowiedź!

Aryna Sabalenka zszokowała swoim zachowaniem. Fan poprosił o „gorące” zdjęcie Białorusinki i je otrzymał! Zobaczcie, co mu wysłała

2024-02-24 22:48

Aryna Sabalenka nie miała najlepszego powrotu do gry po wygranym Australian Open. Białorusinka w ogóle nie wystąpiła na turnieju WTA 1000 w Dosze, gdzie Iga Świątek świętowała triumf, a w turnieju WTA 1000 w Dubaju odpadła już w 2. rundzie – Polka natomiast zatrzymała się dopiero na etapie półfinału. Sabalenka zdaje się jednak nie przejmować i korzystać z życia, co pokazała na swoim Instagramie. Pokazała też, jak odpowiedziała na pytanie jednego z fanów o pikantne zdjęcie!

Sabalenka szykuje się do kolejnych wyzwań

Aryna Sabalenka na pewno może być zadowolona ze startu sezonu – obroniła tytuł na Australian Open i odrobiła nieco punktów do Igi Świątek, bowiem Polka odpadła w Melbourne szybciej niż przed rokiem. Później jednak tak dobrze nie było – Białorusinka nie brała udziału w turnieju WTA 1000 w Dosze, gdzie Polka zwyciężyła, a potem przegrała już w pierwszym meczu w turnieju w Dubaju, gdzie Świątek dotarła do półfinału. Białorusinka spędza teraz czas na odpoczynku i przygotowaniach do kolejnych turniejów.

Szokująca prośba fana o zdjęcia od Sabalenki

Wiceliderka rankingu WTA zorganizowała na Instastory na swoim profilu serię pytań i odpowiedzi. Fani pytali najczęściej o jakieś prozaiczne rzeczy, takie jak „czy lubi Włochy”. Jeden z kibiców poszedł o krok dalej i poprosił Arynę Sabalenkę o opublikowanie gorących zdjęć ze sobą w roli głównej.

Aryna Sabalenka mocno odpowiedziała internaucie

Co ciekawe, Aryna Sabalenka postanowiła odpowiedzieć i opublikować „pikantne” zdjęcie z... wystawionym środkowym palcem i szerokim uśmiechem na ustach! „Czy to jest wystarczająco pikantne?” napisała w odpowiedzi tenisistka, w bardzo oryginalny sposób studząc zapędy internauty.

Aryna Sabalenka

i

Autor: Instagram Aryna Sabalenka
Najnowsze