Daniił Miedwiediew

i

Autor: EastNews Daniił Miedwiediew

Czołowy tenisista świata okradziony. Złodziej zabrał mu z szatni zegarek za milion złotych

2021-11-25 11:26

Niedawno kibice przeżywali emocje związane z rywalizacją ośmiu najlepszych tenisistów świata w ATP Finals w Turynie. W turnieju, w którym wziął udział Hubert Hurkacz, wygrał Niemiec Alexander Zverev, pokonując w finale Rosjanina Daniiła Miedwiediewa. Rosyjski wicelider rankingu przeżył nie tylko to rozczarowanie. Kiedy wrócił do szatni hali Pala Alpitour, by się przebrać, nie znalazł tam swojego zegarka kosztującego 200 tysięcy euro!

Włoskie media piszą, że Miedwiediew zostawił w szatni drogocenny zegarek luksusowej marki Bovet 86, którego wartość w przeliczeniu na złotówki wynosi blisko milion złotych! Rosjanin złożył zawiadomienie na policję. Jak napisała „La Stampa”, funkcjonariusze w toku czynności zdołali odnaleźć skradziony przedmiot. Nie podano dalszych szczegółów śledztwa, które jeszcze trwa. Nie wiadomo, kto dopuścił się kradzieży, żadne nazwiska nie padły. Zegarek w każdym razie wróci do właściciela. Już zresztą podjęto pierwszą próbę oddania czasomierza, ale kiedy chciał to zrobić działacz ATP, policja... zatrzymała go na lotnisku, stwierdzając, że sama zadba o zwrot.

Hubert Hurkacz dopadł i przegonił Igę Świątek! Razem zarobili 41 milionów złotych!

Miedwiediew to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w światowym tenisie – rosyjski zawodnik tylko w tym roku zarobił 7 mln dolarów, a w całej karierze – ponad 21 mln USD. Na co dzień rezyduje w Monte Carlo.

Sławna przyjaciółka Radwańskiej wskoczyła do wody, a tam były REKINY! Nie uwierzycie co się stało! ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze