Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE Agnieszka Radwańska

Isia niezwykle szczerze

Emocjonalne wyznanie Agnieszki Radwańskiej. Nie mogła powstrzymać łez, o wszystkim opowiedziała

2022-10-12 11:06

Choć Agnieszka Radwańska zakończyła karierę kilka lat temu, wciąż pozostaje niezwykle popularna wśród kibiców. Nawet pomimo ogromnych sukcesów Igi Świątek, fani dalej o niej pamiętają, zwłaszcza że aktywnie uczestniczy w tenisowym życiu. A to biegnie niezwykle szybko, o czym świadczy ostatnie emocjonalne wyznanie Radwańskiej. "Isia" nie mogła powstrzymać łez i o wszystkim opowiedziała.

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę pod koniec 2018 roku i mało kto spodziewał się wówczas, że tak szybko wyrośnie jej następczyni. Iga Świątek sprawiła, że tenis stał się w Polsce jednym z najpopularniejszych sportów, a "Isia" z podziwem obserwuje dokonania 21-latki. Ta spełniła jedno z największych niespełnionych marzeń krakowianki - wygrała wielkoszlemowy turniej. Do tego zrobiła to już trzykrotnie i od 28 tygodni jest liderką światowego rankingu, czego nie dokonała Radwańska. Finalistka Wimbledonu z 2012 roku z całych sił kibicuje rodaczce, a sama skupia się na turniejach legend. Legend, do których w ostatnim czasie przybyła prawdziwa ikona.

Emocjonalne wyznanie Agnieszki Radwańskiej. Nie mogła powstrzymać łez

Pod koniec września cały tenisowy świat żył turniejem Laver Cup, w którym Roger Federer oficjalnie zakończył karierę. 20-krotny triumfator wielkoszlemowych turniejów przez lata był największą gwiazdą światowych kortów. Wszędzie był wręcz ubóstwiany, ale w wieku 41 lat przegrał ze zdrowiem. To nie pozwoliło mu na powrót do touru po kontuzji. Wybitny Szwajcar pożegnał się z kibicami deblowym meczem u boku Rafaela Nadala, a całe wydarzenie wywołało mnóstwo emocji. Dwaj najwięksi rywale, ale jednocześnie przyjaciele, zalali się łzami, a obrazki te przeszły do historii. Fani płakali razem z nimi - także inne tenisowe gwiazdy, jak np. Agnieszka Radwańska.

Radwańska płakała przez Rogera Federera. O wszystkim opowiedziała

Wzruszyłam się przede wszystkim, gdy kończył Roger. Miał fantastyczny event. Było mniej presji. Wiele znakomitych osób pojawiło się na korcie. Federer jest jedyny w swoim rodzaju. Oglądałam mecz i wywiad po spotkaniu kilka razy. Uroniłam łzy. Ikona i legenda. Jest świetnym człowiekiem na korcie i poza nim - wyznała 33-latka w rozmowie z TVP Sport. Przyznała w ten sposób, że pożegnanie Federera wywołało u niej znacznie więcej emocji niż wcześniejsze zakończenie kariery przez Serenę Williams. W poniższej galerii dowiesz się, jak Radwańska padła ofiarą kradzieży w trakcie kariery:

Sonda
Kto jest lepszy: Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska?
Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany