Hurkacz - Goffin O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Polak wyjdzie na kort po tym meczu! Roland Garros KIEDY gra Hurkacz 28.05

i

Autor: AP Hurkacz - Goffin O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Polak wyjdzie na kort po tym meczu! Roland Garros KIEDY gra Hurkacz 28.05

Hurkacz - Goffin O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj? Polak po tym meczu wyjdzie na kort! Roland Garros KIEDY gra Hurkacz 28.05

2022-05-28 14:22

Hurkacz - Goffin O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu dzisiaj Paryż. Coraz bliżej do mecczu Huberta Hurkacza dzisiaj. Rywalem tenisisty z Wrocławia będzie David Goffin (nr 48), z którym Polak ma bardzo świeże rachunki do wyrównania, bo przegrał z nim niedawno (6:7, 6:7) w Rzymie. - Teraz też pewnie będzie długi i zacięty mecz - mówi Hurkacz, który awansował do III rundy bez straty seta. Roland Garros Hurkacz KIEDY gra kolejny mecz Roland Garros Hurkacz O której gra dzisiaj w Paryżu.

Hubert Hurkacz - David Goffin

Witamy w meczu III rundy Roland Garros, w którym Hubert Hurkacz zmierzy się z Davidem Goffinem. Start meczu o godzinie ok. 15:00-16:00 (trzeci mecz od godziny 11:00 na korcie Simonne-Mathieu). Bądźcie z nami!

Przed wyjściem na kort Hurkacza i Goffina swój mecz skończyć muszą Giorgi i Sabalenka. Panie rozgrywają właśnie trzeci, decydujący set. Po jego zakończeniu swoje spotkanie rozpocznie polski tenisista.

Giorgi prowadzi w trzecim secie już 4:0. Jeśli nie nastąpi nagła zmiana, to niedługo mecz poprzedzający starcie Hurkacza z Goffinem zakończy się.

Koniec. Giorgi wygrywa z Sabalenką 4:6, 6:1, 6:0 i melduje się w kolejnej rundzie. Teraz chwila przerwy i na korcie powinni pojawić się Hurkacz z Goffinem!

Przypomnijmy, że Hurkacz i Goffin spotkali się do tej pory raz - całkiem niedawno na turnieju ATP w Rzymie już w I rundzie. Niestety, po dwóch tie-breakach lepszy okazał się Belg.

Do startu meczu pozostała jeszcze chwila, którą możecie wykorzystać na przeczytanie co Hubert Hurkacz powiedział... o wyglądzie swojego trenera! >>> KLIKNIJ <<<

Goffin i Hurkacz wyszli już na kort, za chwilę zacznie się rozgrzewka.

Powoli kończy się rozgrzewka, za chwilę zaczynamy!

Gramy! Serwuje Hubert Hurkacz.

Kłopoty Polaka, 15:40...

As, broni się Hubi, jeszcze jeden break-point.

Goffin na aut, uf, 40:40.

1:0

Gem Hurkacz. Polak zaczął kiepsko, bo od podwójnego błędu serwisowego. Później nawet musiał bronić dwóch breaków, potem jeszcze jednego, ale ostatecznie Goffin również popełnił sporo błędów i w decydującym momencie wyrzucił piłkę na aut. Teraz podanie Belga.

1:1

Gem Goffin. Belg wygrywa bez większych problemów, bo stracił tylko jeden punkt. Wyraźnie celniej zagrywał w niż Hubi.

2:1

Gem Hurkacz. Teraz wrocławianin zagrał już dużo solidniej. Mocne serwisy i kolejne ataki nie pozwalały Goffinowi na celne odbiory. Gem do zera.

2:2

Gem Goffin. Belg dzięki bardzo dobrym serwisom szybko wyszedł na 40:0. Hubi, podobnie jak w poprzednim gemie przy podaniu rywala, urwał mu punkt, ale później wyrzucił na aut i gem na konto Belga.

3:2

Gem Hurkacz. Nie był to najlepszy gem w wykonaniu wrocławianina, dwa punkty musiał Goffinowi oddać, ale świetnie kończy gema winnerem, którego rywal nie miał szans odebrać.

A tak Hurkacz zabawił się w pierwszym gemie przy podaniu rywala. Przełamania nie przyniosło, ale na pewno było widowiskowo!

Wyrównany gem przy podaniu Goffina, 30:30.

Hubi w siatkę, ale zaraz pięknie mija Goffina, 40:40.

Podwójny błąd Belga, przewaga i break-point dla Huberta!

Goffin obronił, miał przewagę, ale później zagrał w siatkę. Znów 40:40.

3:3

Gem Goffin. Po wielu wymianach Belg w końcu zamyka gema po wyrzuceniu piłki na aut przez Hurkacza. Szansa na przełamanie była, ale rywal Polaka świetnie grał w kluczowych momentach.

4:3

Gem Hurkacz. Polak trzy punkty z rzędu zdobył dzięki świetnym skrótom za siatkę, do których Goffin nie zdołał dobiec. Gem zakończył się autowym zagraniem Belga, wygrana Hubiego do zera.

4:4

Gem Goffin. Szkoda, bo Belg nie grał wybitnie, stracił dwa punkty, ale od stanu 30:30 Hurkacz dwa razy wyrzucił na aut i Belg obronił swoje podanie.

5:4

Gem Hurkacz. Belg próbował wywrzeć presję na Polaku, zdobył dwa punkty po niezłych akcjach, ale podobnie jak było w poprzednim gemie, tak teraz Goffin przegrał ostatecznie gema po dwóch zagraniach na aut.

5:5

Gem Goffin. Belg wygrywa bez straty punktu, Polak tym razem nie miał nawet większej możliwości, by mu zagrozić.

6:5

Gem Hurkacz. Hubi wymusił dwa błędy na Belgu, ale później sam wywalił piłkę za końcową linię dwa razy. Od stanu 30:30 zagrał jednak asa, a po chwil Goffin znów zagrał na aut. coraz bliżej tie-breaka.

Dwie dobre akcje Hubiego i 0:30 przy podaniu Belga.

40:15 dla Hurkacza! Dwie piłki setowe dla Polaka.

7:5

Gem i set Hurkacz, Przełamanie! Ależ wykończenie Polaka, świetny forhend po linii i po pierwszym przełamaniu w meczu Hubi wygrywa pierwszego seta!

7:5, 1:0

Gem Hurkacz. Polak świetnie zaczyna drugiego seta, wygrany gem do zera, Goffin nie miał niemal nic do powiedzenia przy potężnym serwisie Hubiego.

7:5, 1:1

Gem Goffin. Po dwóch błędach Goffina wrocławianin miał już 30:0, ale później sam nie zdołał zmieścić się w korcie, a na koniec Belg zagrał serwis nie do odebrania.

7:5, 2:1

Gem Hurkacz. Nasz zawodnik stracił tylko punkt przy swoim podaniu. Świetnie radzi sobie jak do tej pory i to Goffin więcej musi się napracować przy swoim podaniu, aby wygrywać.

40:15 Dla Hubiego, dwie szanse na przełamanie!

7:5, 3:1

Gem Hurkacz, przełamanie! Tak jest! Goffin wyrzuca piłkę na aut w kolejnej akcji i Polak ma przewagę przełamania w drugim secie!

7:5, 4:1

Gem Hurkacz. Goffin zdobył dwa punkty po świetnym skrócie za siatkę, ale na niewiele to się zdało. Wciąż świetnie funkcjonuje serwis Hubiego, który jeśli nie daje mu punktu bezpośrednio, to ustawia mu wymianę. Gem zakończony asem Polaka.

7:5, 4:2

Gem Goffin. Szybka wygrana Belga, tym razem Hubert nie potrafił wstrzelić się, aby zagrozić rywalowi i przegrywa bez urwania nawet punktu.

7:5, 5:2

Gem Hurkacz. Hubi wygrywa do zera, szybki gem w wykonaniu Polaka, który wciąż utrzymuje niezły poziom swojego podania i wyprzedził już Goffina w asach (5 do 4 dla naszego tenisisty).

40:40 przy podaniu Goffina.

Przewaga Hurkacza i szansa na przełamanie.

Poprzedniej nie wykorzystał, ale po aucie po stronie Goffina znów przewaga dla Hubiego.

Znów 40:40...

Widać po Goffinie, że ma problem z nogą. Nie biega już tak dobrze i wydaje się, że kuleje. Kolejna przewaga Polaka i trzecia piłka setowa.

7:5, 6:2

Gem i set Hurkacz, przełamanie! W końcu! Belg trafia w siatkę i Hurkacz może cieszyć się z wygrania drugiego seta! Goffin wyraźnie jednak nie przypomina siebie z pierwszego seta, wygląda to na kłopoty zdrowotne.

7:5, 6:2, 1:0

Gem Hurkacz. Polak znów bardzo dobrze rozpoczyna seta od wygrania swojego podania. Stracił tylko punkt, Goffin od dłuższego czasu nie potrafi dotrzymać mu tempa.

Błędy Goffina i mamy 40:40 przy podaniu Belga.

Goffin wyrzuca na aut, break point dla Hubiego.

7:5, 6:2, 2:0

Gem Hurkacz, przełamanie! Belg trafia ramą i piłka wychodzi daleko poza kort, przełamanie na konto Polaka już na samym początku trzeciego seta!

Dwie długie wymiany nie przysłużyły się Polakowi 30:40 i break point dla Goffina!

40:40, Hubert wybronił się punktowym serwisem!

Przewagę miał Goffin, ale wyrzucił na aut, znów 40:40

7:5, 6:2, 3:0

Gem Hurkacz. Nareszcie, dwa asy i Polak wygrywa bardzo trudnego dla siebie gema! Goffin, mimo ewidentnych problemów, pokazał, że wciąż jest bardzo groźny.

7:5, 6:2, 3:1

Gem Goffin. Bardzo niecelnie grał Hurkacz w tym gemie, wszystkie cztery punkty dla Belga po autach Hubiego.

7:5, 6:2, 4:1

Gem Hurkacz. Szybki gem Polaka, świetnie funkcjonował jego serwis, przynosząc mu dwa bezpośrednie punkty i nadając rytm reszcie wymian. Wypuścił on z rąk tylko jeden punkt, zagrywając w siatkę.

Błędy, błędy Goffina i kolejny break point dla Hurkacza, 30:40.

7:5, 6:2, 5:1

Gem Hurkacz, przełamanie! Goffin nie trafia pierwszym podaniem, drugie Hurkacz świetnie zareturnował w samą linię i Belg nie miał nic do powiedzenia!

Hurkacz serwuje po mecz, 15:0 po aucie Goffina.

As Hubiego, 30:0!

Goffin na aut, 40:0 i trzy meczowe dla Hurkacza! Pierwszą Polak marnuje jednak, wyrzucając na aut.

7:5, 6:2, 6:1

Gem, set i mecz Hubert Hurkacz! Świetny winner w samą linię i Hurkacz awansował do IV rundy Rolanda Garrosa! Brawo!

To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na sport.se.pl! Do zobaczenia.

Hubert Hurkacz kolejny mecz w Roland Garros zagra w sobotę, a jego rywalem w III rundzie będzie David Goffin. Mecz Hurkacz - Goffin zacznie się ok. godziny 15.30-16.00, po meczu Camili Giorgi z Aryną Sabalenką (2-3 sety). Oczywiście wszystko zależeć będzie od tego, jak długo potrwa ten pojedynek.

Hurkacz - Goffin O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros

Hubert Hurkacz w dwóch pierwszych meczach w Roland Garros nie stracił jeszcze seta. Polak najpierw pokonał 7:5, 6:2, 7:5 Giuilo Zeppieriego, a potem odprawił także jego rodaka Marka Cecchinato, wygrywając 6:1, 6:4, 6:2. - Cieszę się z tego, że zagrałem dobry mecz i że cały czas się rozwijam. To jest dla mnie najważniejsze - powiedział Hurkacz telewizji Eurosport tuż po awansie do III rundya. - Jeszcze nie jestem w optymalnej formie, w jakiej chciałbym być w przyszłości. Na pewno jednak cieszę się z tych zwycięskich meczów tutaj - podkreślał wrocławianin. - Dobrze dzisiaj returnowałem i wywierałem na rywalu presję. Ciężko było mu budować punkty, tak jak on by chciał i to sobie zaplanował. To było bardzo ważne w dzisiejszym meczu - dodał zadowolony z siebie Hurkacz

Hurkacz - Goffin KIEDY gra Hurkacz Roland Garros O której gra Hurkacz 3. runda

Hubert Hurkacz szybko dostał okazję do rewanżu po bolesnej porażce w ostatnim turnieju przed Szlemem w Paryżu. Przegrał wtedy z Belgiem 6:7, 6:7 w Rzymie. - David zagrał na wysokim poziomie, a ja w sumie nie, ale była na pewno bardzo zacięta walka. Dałem z siebie wszystko, ale to nie był mój dzień - mówił wtedy Hurkacz w rozmowie z "Super Expressem". Polak i Belg zagrają ze sobą po raz drugi. Goffin to niewygodny i doświadczony rywal. W rankingu zajmował nawet 7. miejsce, ale ostatnio wpadł w głęboki kryzys formy spowodowany kontuzjami. 31-letni Goffin w światowym rankingu zajmuje 48. miejsce. W dorobku ma sześć wygranych turniejów ATP - ostatni w marcu w Marrakeszu. Ostatnio pokazał, że wraca do wysokiej dyspozycji i jest bardzo niebezpieczny, o czym przekonał się Hurkacz niedawno w Rzymie.

Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra dzisiaj Roland Garros KIEDY mecz Hurkacza

Mecz Hubert Hurkacz - David Goffin w III rundzie Roland Garros zostanie rozegrany w sobotę 28 maja. Początek meczu Hurkacz - Goffin ok. godziny 15.00-16.00 Transmisje TV z Roland Garros 2022 na antenach Eurosportu 1 i 2.

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze