Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz 4. runda Australian Open Mecz Polaka bardzo wcześnie rano! KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz

i

Autor: AP Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz 4. runda Australian Open Mecz Polaka bardzo wcześnie rano! KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz

Australian Open 2023

Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz 4. runda Australian Open Mecz Polaka bardzo wcześnie rano! KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz

2023-01-21 18:34

Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz Australian Open 4. runda KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz zagra w niedzielę, a jego rywalem będzie rewelacyjny Amerykanin Sebastian Korda. Znamy już PLAN GIER i nie mamy dobrych wiadomości dla polskich kibiców, bo żeby obejrzeć mecz Hurkacza, trzeba zerwać się bardzo wcześnie rano. Przed Polakiem ciężki mecz z rywalem, który jest w wyśmienitej formie. Sebastian Korda (nr 31) w poprzedniej rundzie wyrzucił za burtę AO 2023 słynnego Daniiła Miedwiediewa. Hurkacz i Korda grali ze sobą raz i wtedy górą był Polak. Sprawdź, o której gra Hurkacz w 4. rundzie Australian Open i kiedy gra Hurkacz kolejny mecz.

Spis treści

Hubert Hurkacz w 4. rundzie Australian Open zagra w niedzielę, a jego rywalem będzie Amerykanin Sebastian Korda (nr 31 ATP). Poznaliśmy już PLAN GIER. Mecz Hurkacz - Korda zacznie się ok. godziny 4.00-5.00 rano polskiego czasu na Rod Laver Arena, po zakończeniu meczu Igi Świątek z Jeleną Rybakiną. Znów zatem trzeba zarwać noc, żeby kibicować polskim gwiazdom. Poniżej więcej informacji na temat meczu Hurkacza i godziny tego spotkania.

Hurkacz - Korda O której godzinie gra Hurkacz 4. runda Australian Open KIEDY gra Hurkacz

Hubert Hurkacz po kolejnym pięciosetowym i pełnym zwrotów akcji boju pokonał Denisa Shapovalova. Polak zapewnia, że jest świetnie przygotowany kondycyjnie, ale nie zmienia to faktu, że te dwie długie i wyczerpujące bitwy pewnie wpłyną na jego formę w kolejnym spotkaniu. - Na pewno trochę energii straciłem, ale będę gotowy na kolejne spotkanie. Teraz chwila wypoczynku. Wcześniej skończyłem niż ostatnio, więc będzie więcej czasu na dojście do pełni dyspozycji - podkreślał Hurkacz. Sebastian Korda stracił mniej sił w swoim piątkowym pojedynku. W trzech setach ograł (7:6, 6:3, 7:6) słynnego Daniiła Miedwiediewa. Rosjanin nie miał dobrego dnia, zmagał się też z jakimś urazem. Trzeba jednak przyznać, że młody Korda zagrał fenomenalnie i jeżeli utrzyma ten poziom w meczu z Hurkaczem, Polaka czekać będzie bardzo ciężkie zadanie.

O której gra Hurkacz 4. runda Australian Open Hurkacz KIEDY gra kolejny mecz

Hubert Hurkacz i Sebastian Korda zagrają ze sobą po raz drugi. Poprzednio walczyli w finale turnieju ATP w Delray Beach na Florydzie w 2021 r. Hurkacz wygrał wtedy 6:3, 6:3, wykorzystując większe doświadczenie. 22-letni Sebastian Korda to ogromny talent, a w tym turnieju spisuje się rewelacyjnie. To syn Czecha Petra Kordy, byłego znakomitego tenisisty, mistrza Australian Open 1998. Ma wiek potencjał, a trenował m.in. pod okiem dwóch słynnych legend - Andre Agassiego i Steffi Graf. Od dawna wróży mu się wielką karierę i bardzo szybko się rozwija.

KIEDY gra Hurkacz 4. runda Australian Open Hurkacz O której gra kolejny mecz w 4. rundzie AO 2023

Hubert Hurkacz za awans do 4. rundy Australian Open zarobił już okrągły milion złotych. - Wiedziałem, że to będzie trudny mecz, ale to mnie nakręcało do dalszej walki - powiedział po ostatniej piłce Hurkacz, który już wcześniej ogrywał Denisa Shapovalova i teraz też pokazał, że ma na niego patent. Wygrał po szalonym meczu, w którym było mnóstwo przełamań i zwariowanych zwrotów akcji. Hurkacz do tej pory szybko odpadał z Australian Open. Teraz jest już w 4. rundzie. - To była trudna walka i mam nadzieję, że kibicom się podobało. Dzięki ich wsparciu przetrwałem trudne momenty. Miałem góry i doliny podczas tego meczu, ale cieszę się, że ostatecznie wyszedłem z tego zwycięsko - dodał szczęśliwy Hubi.

Hurkacz - Korda KIEDY gra Hurkacz w 4. rundzie Australian Open O której gra Hurkacz 4. runda

Mecz Hubert Hurkacz - Sebastian Korda w 4. rundzie Australian Open zostanie rozegrany w niedzielę 22 stycznia 2023. Początek meczu godzinę Hurkacz - Korda ok. godziny 4.00-5.00 rano polskiego czasu na Rod Laver Arena, po zakończeniu meczu Igi Świątek z Jeleną Rybakiną. Transmisja TV z Australian Open 2023 na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

Super Tenis (20.01)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze