Iga Świątek nie wytrzymała i nagle zwróciła się do Novaka Djokovicia! Wypaliła wprost pod wpływem emocji!

i

Autor: AP Iga Świątek nie wytrzymała i nagle zwróciła się do Novaka Djokovicia! Wypaliła wprost pod wpływem emocji!

Wystarczyło kilka słow

Iga Świątek nie wytrzymała i nagle zwróciła się do Novaka Djokovicia! Wypaliła wprost pod wpływem emocji!

2023-11-19 22:57

Iga Świątek i Novak Djoković rządzili na światowych kortach w 2023 roku! Królowa Iga na koniec sezonu wygrała WTA Finals, wracając na tron liderki rankingu, a teraz król Novak potwierdził dominację, triumfując w wielkim stylu w ATP Finals. W finale Serb rozbił bezradnego Włocha Jannika Sinnera, wygrywając 6:3, 6:3. Na triumf lidera rankingu zareagowała Iga Świątek, która tuż po finale zwróciła się do gwiazdora z Belgradu.

Novak Djoković już po raz siódmy w karierze wygrał ATP Finals, zostając samodzielnym rekordzistą. W finale Serb pokonał 6:3, 6:3 Włocha Jannika Sinnera, rewanżując mu się za porażkę w fazie grupowej. Djoković w swoim stylu na koniec prestiżowego turnieju zostawił to co ma najlepsze. Wykorzystał ogromne doświadczenie i znów pokazał wielką klasę. W Turynie zarobił ponad 4,4 mln dolarów.

Novak Djoković zarobił FORTUNĘ, ale żona go ogoliła! Jelena Djoković wykorzystała okazję!

Na triumf Novaka Djokovicia zareagowała Iga Świątek, która właśnie wróciła już do Polski po wakacjach na Malediwach. "Niesamowite. Gratulacje Novak Djoković" - napisała Polka, dodając wymowne emotikony z dłońmi bijącymi brawo i królewską koroną. Iga zwróciła się też do Jannika Sinnera. "Gratulacje również dla ciebie Jannik, grałeś inspirujący tenis przez cały tydzień" - dodała Świątek.

Iga Świątek pokazała swoje zdjęcia w BIKINI i się zaczęło! Lawina komentarzy

Novak Djoković w czasie US Open ciepło wypowiedział się na temat Igi Świętek. Został w nią w pięknych słowach podsumował dokonania polskiej gwiazdy. - Iga dominuje w kobiecym tenisie od kilku lat, jest wielokrotną zwyciężczynią turniejów Wielkiego Szlema. Uwielbiam jej oddanie i poświęcenie - zaczął Serb. - Poza tym, może jest zbyt skromna, żeby o tym powiedzieć, ale bez wątpienia ma w sobie wielkiego ducha walki. Jest wojowniczką, wychodzi na kort i wiesz, nie odda łatwo ani jednego gema. Wygrała najwięcej setów do zera w kobiecym tenisie w ostatnich latach. To pokazuje, jak poważnie i profesjonalnie podchodzi do każdego punktu i gema. To godne podziwu. Bardzo podoba mi się ten rodzaj mistrzowskiego ducha i sposobu myślenia - dodał Djoković.

Iga Świątek mistrzynią WTA Finals | Super Tenis
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają