Iga Świątek i jej szpiegowska akcja

i

Autor: Twitter Iga Świątek i jej szpiegowska akcja

Szpiegowska akcja

Iga Świątek zakradła się do rywali i próbowała podsłuchiwać! Tego się nie spodziewała! [WIDEO]

2022-12-23 10:23

Iga Świątek walczy w pokazowych rozgrywkach w Dubaju, a przy okazji świetnie się bawi. Liderka rankingu oczywiście na korcie daje z siebie wszystko, ale nie da się ukryć, że formuła World Tennis League i panująca tam atmosfera skłaniają też do żartów i wygłupów. A Iga Świątek to prawdziwa showmanka, więc znów błysnęła poczuciem humoru. W czasie meczu jej zespołu Kites z Hawkes Polka nagle założyła koszulkę rywali i zakradła się do ich obozu. Iga Świątek próbowała podsłuchiwać naradę przeciwników, rozbawiając kibiców i telewidzów. Zobaczcie WIDEO.

Iga Świątek gra w Światowej Lidze Tenisa (World Tennis League) w Dubaju i wygrała już dwa mecze. Polka pokonała kolejno 6:3, 6:4 Francuzkę Caroline Garcię oraz 6:4, 6:3 Rosjankę Anastazję Pawluczenkową, przyczyniając się do zwycięstw jej zespołu, który jest blisko awansu do finału pokazowych rozgrywek. Iga Świątek w Dubaju szlifuje formę i dobrze się bawi. WTL to rozgrywki drużynowe, w których biorą udział wielkie gwiazdy, a zespoły tworzą kobiety i mężczyźni. Jest okazja od wspólnych żartów i wygłupów.

Iga Świątek i jej szpiegowska akcja [WIDEO]

Iga Świątek w czwartkowym meczu jej Kites z zespołem Hawkes przeprowadziła szpiegowską akcję. Polka nagle założyła fioletową koszulkę rywali i w przerwie między gemami zakradła się do ich obozu. Operator kamery śledził każdy krok tenisistki z Raszyna, która schowana za banerem reklamowym próbowała podsłuchiwać rozmowy Alexandra Zvereva z Jeleną Rybakiną. Niemiec i reprezentantka Kazachstanu grali akurat debla przeciwko kolegom Igi Świątek z drużyny. Akcja szpiegowska jednak nie udała się, bo Zverev i Rybakina rozmawiali po rosyjsku. - Mówcie po angielsku! - zawołała w końcu w żartach Iga Świątek. - Przecież i tak pewnie wszystko zrozumiałaś - odparł rozbawiony i zdziwiony obecnością Igi Zverev, zapewne przekonany, że polski i rosyjski są bardziej do siebie podobne. Iga tylko przecząco pokręciła głową. Akcja szpiegowska nie udała się, ale zespół Polki i tak wyszedł z tej konfrontacji zwycięsko. Poniżej wideo. A Iga Świątek kolejny mecz zagra dzisiaj z Aryną Sabalenką.

Iga Świątek odpadła z WTA Finals, ale to był i tak świetny sezon. Lepszy niż Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze