Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Jeden z fanów zaczepił Igę Świątek i zadał jej trudne pytanie. Jej odpowiedź podbiła serca internautów!

2022-07-06 7:28

Iga Świątek odpadła z Wimbledonu już w III rundzie, ulegając w dwóch setach Alize Cornet. Polka stara się szybko zapomnieć o porażce i postanowiła odpocząć nieco dłużej od tenisa, aby zregenerować się na resztę sezonu. Jedną z okazji do miłego spędzenia czasu był koncert Adele, na który 21-latka z przyjemnością się udała. Po nim jeden z internautów zadał Idze Świątek pytanie, a jej odpowiedź została przez fanów przyjęta bardzo entuzjastycznie!

Dla wielu porażka liderki światowego rankingu już w III rundzie Wimbledonu była wielkim zaskoczeniem, ale od samego początku turnieju widać było, że Polka nie potrafi odnaleźć najlepszego sposobu na grę na trawie, by dominować, jak udawało się jej o na nawierzchni ziemnej. Należy też pamiętać jak dużo meczów rozegrała w tym sezonie 21-latka i zmęczenie z pewnością daje się też we znaki. Dlatego Iga Świątek zapowiedziała odpoczynek, aby móc lepiej się zregenerować i walczyć o kolejne cele w sezonie, który potrwa jeszcze kilka miesięcy. – Ten czas bardzo dużo mnie nauczył i nie mogę doczekać się powrotu do jeszcze cięższej pracy z wieloma wnioskami, które przyniosły ostatnie tygodnie. Zanim jednak powrót na kort...pora na reset i chwilę wakacji! – pisała Świątek tuż po porażce. W ramach relaksu 21-latka postanowiła udać się na koncert Adele, czyli jednej z artystek, której muzykę bardzo lubi. Po tym otrzymała od jednego z fanów bardzo ciekawe pytanie.

Nick Kyrgios uderzył ukochaną? Tenisista stanie przed sądem za napaść

Świątek znów podbija serca fanów swoją odpowiedzią

Iga Świątek nie mogła ukryć zachwytu po koncercie Adele. – Cudowny wieczór i jedno z najlepszych wspomnień roku, bez dwóch zdań. A już na pewno najlepsza regeneracja po meczu – napisała w mediach społecznościowych. Jeden z fanów postanowił zadać Polce intrygujące pytanie w związku z koncertem. – Jeśli miałabyś wybrać: Adele czy Rafa? – zapytał internauta, mając na myśli oczywiście Rafaela Nadala, tenisistę, który jest idolem Igi Świątek.

Agnieszka Radwańska znów zachwyca na trawie Wimbledonu! Zwycięski powrót na kort polskiej gwiazdy!

Liderka światowego rankingu nie przeszła obojętnie obok tego pytania i jak zwykle, w świetny sposób odpowiedziała. – Zbyt skomplikowane. Musiałbym posłuchać jak śpiewa Rafa i zobaczyć Adele grającą w tenisa. I to byłoby interesujące – odparła Iga Świątek, która powoli zaczyna przyzwyczajać nas do tego, że potrafi w nieszablonowy sposób odpowiadać swoim fanom w mediach społecznościowych.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze