Iga Świątek

i

Autor: AP Iga Świątek

Wydało się, co Iga Świątek robiła po porażce na Wimbledonie! To był cudowny wieczór! [ZDJĘCIA]

2022-07-05 13:37

Iga Świątek odpadła z Wimbledonu już w trzeciej rundzie, ale dzięki temu ma więcej czasu na odpoczynek i przygotowania do nowych wyzwań. A tych w tym sezonie będzie jeszcze mnóstwo. Tymczasem wydało się, jak Iga Świątek spędziła wieczór po przykrej porażce z Alize Cornet. "Cudowny wieczór i jedno z najlepszych wspomnień roku, bez dwóch zdań. A już na pewno najlepsza regeneracja po meczu" - napisała Iga Świątek, dzieląc się zdjęciami z kibicami na Instagramie i Twitterze. Jak liderka rankingu WTA relaksowała się po końcu jej niesamowitej serii 37 kolejnych zwycięstw?

Iga Świątek po triumfach w kolejnych sześciu turniejach miała podbić również Wimbledon, ale od początku występów na londyńskiej trawie narzekała, że nie czuje się faworytką, bo nie zdążyła jeszcze nauczyć się wykorzystywać swoich atutów na tej wymagającej nawierzchni. Porażka przyszła szybko, bo już w III rundzie, a Polkę zatrzymała doświadczona Francuzka Alize Cornet. Iga Świątek została zatrzymana po 135 dniach bez porażki i 37 kolejnych wygranych meczach. "W pewnym sensie zakończył się też najbardziej intensywny, wymagający, ekscytujący i trudny czas, chyba w całej mojej dotychczasowej karierze" - skomentowała koniec pięknej serii Iga Świątek. "Mam nadzieję, że cieszyliście się tymi momentami tak, jak ja i, że będziecie ze mną także bez streak'ów i rekordów. Ten czas bardzo dużo mnie nauczył i nie mogę doczekać się powrotu do jeszcze cięższej pracy z wieloma wnioskami, które przyniosły ostatnie tygodnie. Zanim jednak powrót na kort...pora na reset i chwilę wakacji!" - dodała Iga Świątek, która zaraz po porażce z Alize Cornet relaksowała się w wyjątkowy sposób. Jaki? O tym pod galerią zdjęć Igi Świątek i Agnieszki Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska skomentowała porażkę Igi Świątek! Zaskakująca teoria, odważne słowa!

Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej PLANY STARTOWE Igi Świątek

Iga Świątek to wielka fanka muzyki, a jedną z artystek, które bardzo lubi, jest Adele. Popularna piosenkarka akurat miała koncert w Londynie, więc Polka nie mogła przegapić takiej okazji. Po porażce z Alize Cornet w III rundzie Wimbledonu Iga Świątek podziwiała na żywo wokalne popisy Brytyjki. "Cudowny wieczór i jedno z najlepszych wspomnień roku, bez dwóch zdań. A już na pewno najlepsza regeneracja po meczu" - napisała Iga Świątek, dzieląc się zdjęciami z koncertu Adele.

Iga Świątek do gry wróci 23 lipca w Krakowie, gdzie zagra pokazowy mecz z Agnieszką Radwańską. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dzieciom i nastolatkom dotkniętym wojną w Ukrainie. „Rozegramy pokazowy mecz miksta, a my z Agnieszką też jeden set singla” – zdradziła kilka dni temu Iga Świątek. – Jestem chyba najbardziej odważną kobietą w Polsce, skoro chcę zagrać z Igą Świątek po czterech latach rozbratu z profesjonalnym tenisemzaśmiała się Agnieszka Radwańska w rozmowie z BBC. – Słyszałam, że bilety rozeszły się błyskawicznie, więc szykuje się wielkie widowisko przed 15 tys. widzów. Dlatego teraz trenuję nieco więcej i jestem trochę podenerwowana. Nie wiem, jak mi pójdzie, to dla mnie duże wyzwanie, które kosztuje mnie sporo energii. Chcę zagrać dobry tenis przeciwko Idze, ale wiem, że nie będzie łatwo – dodała Agnieszka Radwańska. Po tym występie Iga Świątek zagra w turnieju WTA w Warszawie, a potem ruszy na serię turniejów w Ameryce Północnej. PONIŻEJ ZDJĘCIA IGI ŚWIĄTEK Z KONCERTU ADELE.

Ojciec Igi Świątek dosadnie po jej porażce. To pytanie zastanowi każdego, zdradził jej plany

Dziennikarze Super Expressu po porażce Igi Świątek w 3. rundzie Wimbledonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze