KIEDY gra Iga Świątek WTA Toronto DRABINKA LOSOWANIE Z KIM gra Iga Świątek? Polka czeka na rywalkę

i

Autor: AP KIEDY gra Iga Świątek WTA Toronto DRABINKA LOSOWANIE Z KIM gra Iga Świątek? Polka czeka na rywalkę

Iga wraca do gry

KIEDY gra Iga Świątek WTA Toronto DRABINKA LOSOWANIE Z KIM gra Iga Świątek? Polka czeka na rywalkę

2022-08-06 0:12

Iga Świątek Z KIM gra WTA Toronto DRABINKA LOSOWANIE WTA Toronto KIEDY gra Iga Świątek Toronto. Iga Świątek jest już w Toronto, gdzie w poniedziałek rozpocznie się duży turniej rangi WTA 1000. Losowanie odbyło się w minioną noc, a rozstawiona oczywiście z numerem 1 Polka zacznie rywalizację od II rundy. W kanadyjskim turnieju poza gwiazdami ze ścisłej czołówki rankingu zagrają również amerykańskie siostry Serena i Venus Williams. Z KIM gra Iga Świątek KIEDY gra Toronto DRABINKA WTA.

Iga Świątek w Toronto wraca do gry w cyklu WTA. Właśnie rozlosowano drabinkę. Iga Świątek rywalizację w Toronto zacznie w II rundzie, w której zmierzy się z Rosjanką Weroniką Kudermetovą lub Amerykanką Shelby Rogers, podopieczną Piotra Sierzputowskiego, byłego trenera Polki. Dla Igi Świątek to pierwszy od kwietnia turniej na kortach twardych. – Będę miała więcej czasu na przygotowania, więc myślę, że będzie OK, ale ten pierwszy turniej będzie taki na poczucie nawierzchni – powiedziała Polka jeszcze w Warszawie.

Iga Świątek KIEDY gra Toronto DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek

Iga Świątek w Toronto wraca do gry w cyklu WTA po przykrej porażce w Warszawie. – Uświadomiłam sobie, że mimo wszystko nie lubię wychodzić na kort i mieć z tyłu głowy, że zagrałam tylko dwa treningi na mączce. Dlatego nie wiem, co zdecyduję w przyszłym roku. Być może lepsze będzie odpuszczenie tego turnieju i zagranie po Wimbledonie całego sezonu na kortach twardych – powiedziała Iga Świątek po porażce 1:6, 6:1, 4:6 z Caroline Garcią już w 1/4 finału turnieju WTA w Warszawie. Francuzka zagrała kapitalny mecz, zaskakując agresywną grą Polkę, która po meczu przyznała, że zabrakło jej dłuższych przygotowań. Po Wimbledonie i urlopie Iga trenowała głównie na kortach twardych, szykując się do pokazowego meczu z Agnieszką Radwańską i serii turniejów w Ameryce Północnej. PONIŻEJ DRABINKA WTA Toronto, ćwiartka w której jest Iga Świątek.

Iga Świątek Z KIM gra w Toronto KIEDY gra Iga Świątek

Caroline wywierała na mnie presję, sprawiając, że miałam mało czasu. Poczułam ewidentnie, że grając przeciwko bardziej wymagającej przeciwniczce, brakuje mi przyzwyczajenia do nawierzchni i dłuższych przygotowańprzyznała Iga Świątek po meczu z Garcią. – Dlatego zastanowię się w przyszłym roku, czy te przygotowania będą dłuższe, czy jednak zostanę w tym czasie na korcie twardym – stwierdziła Iga Świątek

KIEDY gra Iga Świątek Toronto Rywalka Igi Świątek

Turniej WTA w Toronto rozpocznie się w poniedziałek, ale Iga Świątek zacznie do II rundy i zagra w niej z Rosjanką Weroniką Kudermetovą lub Amerykanką Shelby Rogers. Iga Światek pierwszy mecz rozegra najwcześniej w środę.

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze