Karolina Szostak

i

Autor: Instagram / Karolina Szostak Karolina Szostak

Kiedy piękna dziennikarka Polsatu pozowała do tego ZDJĘCIA jeszcze nie wiedziała, co wkrótce się wydarzy...

2021-07-08 10:50

Karolina Szostak bez cienia wątpliwości należy do grona najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich dziennikarek. Znana żurnalistka może liczyć na szerokie grono swoich odbiorców, którzy chętnie zaznajamiają się z tym, co kobieta ma im do przekazania. Tak też było i w tym przypadku, chociaż z całą sytuacją wiąże się jeszcze jedna dodatkowa historia...

Fani sportu z pewnością nie mogą narzekać na nudę! Propozycji do śledzenia różnych wydarzeń jest aż nadto. Danie główne stanowią oczywiście mistrzostwa Europy. Już w najbliższą niedzielę, 11 lipca, dowiemy się, kto po pięciu latach odbierze tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu ekipie Portugalii. Do finału zakwalifikowały się reprezentacje Włoch oraz Anglii. Ale Euro to oczywiście nie wszystko. Polskie kluby walczą już w eliminacjach do europejskich pucharów, lada chwila rozpoczną się również igrzyska olimpijskie. Fani mają chrapkę zwłaszcza na złoto reprezentacji siatkarzy. Do tego wszystkiego należy dodać również i tenis - fantastycznie spisujący się w Wimbledonie Hubert Hurkacz ograł Rogera Federera i w absolutnie kapitalnym stylu zameldował się w półfinale.

Zobacz też: Lukas Podolski z niebotycznie drogim zegarkiem. Za tę markę trzeba zapłacić nawet 4 miliony

Nad właściwym przekazaniem wszystkich treści kibicom czuwają doświadczeni dziennikarze. Do tego grona zalicza się także Karolina Szostak. Gdy jednak kobieta podzieliła się w sieci swoim najnowszym zdjęciem jeszcze nie wiedziała, jakie wydarzenia rozegrają się wkrótce. Szczegóły w poniższej galerii!

Zobacz też: 74-letni kandydat na prezesa PZPN zostanie ojcem? 50 lat młodsza seksbomba ma być z nim w ciąży

Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze