Lukas Podolski

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express Lukas Podolski

Lukas Podolski zaszpanował zegarkiem w Zabrzu. Cena? Szczęka opada

2021-07-08 13:55

Lukas Podolski w czwartkowe popołudnie oficjalnie zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Górnika Zabrze. Przy okazji zaszpanował bardzo drogim zegarkiem. Lukas Podolski to były reprezentant Niemiec w środę pojawił się na Górnym Śląsku, gdzie został przywitany przez legendę Górnika oraz kibiców tego klubu. Piłkarz będzie grał dla legendarnego klubu.

Lukas Podolski z urzędu stał się nową, największa gwiazdą PKO Ekstraklasy i Górnika Zabrze. Nazwisko byłego reprezentanta Niemiec jest doskonale rozpoznawalnie przez kibiców na całym świecie. Podolski miał okazję występować w wielkich klubach. Reprezentował barwy m.in. Bayernu Monachium, Arsenalu Londyn, czy Interu Mediolan. A w takich zespołach nie gra się za zasługi. Uwagę niektórych mógł przykuć zegarek na ręce byłego reprezentanta Niemiec. Takie cacuszko można kupić tylko za niemiecką pensję! 

Lukas Podolski już w Polsce! Przywitała go wielka legenda, mamy zdjęcia!

Podolski już w Zabrzu. Nowa gwiazda Górnika i PKO Ekstraklasy

Największym osiągnięciem Lukasa Podolskiego było niewątpliwie sięgnięcie z reprezentacją Niemiec po mistrzostwo świata na mundialu w Brazylii w 2014 roku. Ale to nie jedyny medal, jaki wywalczył z niemiecką kadrą. Ma również dwa brązowe krążki z mistrzostw świata oraz srebro mistrzostw Europy. I tylko te osiągnięcia pokazują, jak wielka gwiazda przyszła do PKO Ekstraklasy.

Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda

Wiadomość o tym, że Podolski będzie nowym zawodnikiem Górnika pojawiła się we wtorkowe przedpołudnie. W środę natomiast Niemiec z polskimi korzeniami zameldował się w Katowicach, gdzie został przywitany przez kibiców z Zabrza, a także legendę Górnika, Stanisława Oślizło. 

Lukas Podolski - zarobki w Górniku. Miliony dla mistrza świata w Zabrzu!

Drogi zegarek Podolskiego. Za tę markę trzeba słono zapłacić

Czasomierz zdobiący lewy nadgarstek nowego piłkarza Górnika Zabrze jest marki Richard Mille. To jedna z najbardziej ekskluzywnych marek zegarków pochodząca ze Szwajcarii. Zrobiło się o niej głośno przede wszystkim za sprawą Rafaela Nadala. Legenda tenisa często na ręce ma zegarek stworzony specjalne dla niego - Richard Mille RM 27-04 Tourbillon Rafael Nadal. Model Hiszpana kosztuje milion dolarów, a więc blisko cztery miliony złotych. Można więc przypuszczać, że zegarek Podolskiego nie był o wiele tańszy. Co ciekawe, w Zabrzu można taniej kupić nawet mieszkanie, bo niektóre warte są 200-300 tys. zł. Ale za jakość i i wygląd czasami trzeba głębiej sięgnąć do kieszeni.

Lukas Podolski

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express Zegarek Lukasa Podolskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze