Kontrowersyjny tenisista znów szokuje. Podzielił się z kibicami... skórą od banana [WIDEO]

2020-01-21 20:06 DaO
Nick Kyrgios
Autor: AP Nick Kyrgios

Już niejednokrotnie przekonaliśmy się, że reprezentant Australii, Nick Kyrgios ma dość niepokorny charakter. Talentu mu jednak nie brakuje i kibice zapominają czasami o jego wybrykach na korcie. Australijczyk kolejny raz postanowił o sobie przypomnieć i po meczu pierwszej rundy Australian Open doszło do niecodziennej sytuacji z jego udziałem.

Kyrgios dał się poznać przede wszystkim, jako tenisista, który nie przestrzega w zasadzie żadnych reguł na korcie. Tenisista wielokrotnie pokazywał, że opanowanie i spokój nie są jego mocnymi stronami. Często kłóci się z sędziami, w przypływie złości zniszczył już kilka rakiet, a także wdawał się w dyskusję podczas meczu z nieprzychylnymi mu kibicami.

Nie da się więc ukryć, że Kyrgios to jedna z najbarwniejszych postaci w ostatnich latach w tenisie. Australijczyk ma jednak wielki talent, który przez jego wybryki nie zawsze jest zauważany. Zawodnik we wtorek ruszył do walki w Australian Open. W pierwszej rundzie wielkoszlemowego turnieju dość gładko rozprawił się z Lorenzo Sonego wygrywając 6:2, 7:6(3), 7:6(1).

Po meczu tenisiści mają zwyczaj rozdawać kibicom prezenty w postaci frotek, czapek, czy czasami nawet rakiet. Kyrgios nie byłby sobą, gdyby nie wpadł na oryginalny pomysł. Australijczyk w tłum fanów rzucił... skórą od banana. Jednemu z kibiców udało się ją nawet złapać, co skwitował szerokim uśmiechem.