Magda Linette, Iga Świątek

i

Autor: AP Magda Linette, Iga Świątek

Miała rację?

Magda Linette napisała to do Igi Świątek! Tak zareagowała na jej post i zdjęcia z wakacji!

2022-11-15 15:52

Iga Świątek i Magda Linette to dwie najlepsze polskie tenisistki, ale niestety w minionym tygodniu nie zagrały razem w barwach reprezentacji Polski w finałach Billie Jean Cup w Glasgow, bo liderka rankingu zrezygnowała z tego występu z powodu skandalicznie głupiego terminarza i wcześniej zakończyła długi sezon. Teraz mistrzyni Roland Garros i US Open spędza miło czas na Karaibach, wypoczywając na malowniczej wyspie Anguilla i udzielając turystom lekcji tenisa. Kiedy Iga Świątek opublikowała na Instagramie zdjęcia z urlopu i post podsumowujący 2022 rok, Magda Linette postanowiła go skomentować.

Iga Świątek po spektakularnie udanym sezonie wyskoczyła na Karaiby. Najlepsza tenisistka na świecie wypoczywa na malowniczej wyspie Anguilla w luksusowym pięciogwiazdkowym kurorcie Cap Juluca, gdzie wcieliła się również w rolę instruktora tenisa, udzielając lekcji bogatym turystom. Z kibicami Iga Świątek podzieliła się sympatycznymi zdjęciami, na których szaleje na plaży i aż bije od niej szczęście. Liderka rankingu WTA podsumowała też sezon, dziękując kibicom oraz członkom jej zespołu za bezcenne wsparcie.

"Ostatnie dni to trochę więcej czasu na oswojenie się ze wszystkim, co działo się w tym sezonie. Trudno go opisać jednym słowem czy nawet zdaniem, ale wiem, że jest wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę. Wyniki to jedno, to ile nauczyłam się o sobie… to zupełnie inna historia. Wiem na pewno - dużo jeszcze wyzwań, pracy i nauki przede mną" - napisała w mediach społecznościowych Iga Świątek, zamieszczając kilka zdjęć. "Niezależnie od tego, jak szybko dotarło (wciąż dociera) do mnie to, co w tym roku osiągnęłam, wiem, że nie zrobiłabym tego bez mojego zespołu. Dziękuję Wam Tomku, Dario, Macieju. Dziękuję teamowi biznesowemu, dziękuję rodzinie, sponsorom i last but not least, dziękuję Wam za wsparcie i obecność. Ten rok to niezła przygoda także dzięki Wam!" - dodała mistrzyni Roland Garros i US Open oraz triumfatorka sześciu kolejnych turniejów w 2022 r..

Na post Igi Świątek i jej zdjęcia z wakacji postanowiła zareagować Magda Linette. Starsza koleżanka liderki rankingu z reprezentacji Polski w bardzo miłych słowach pogratulowała 21-latce. "Iga, szczere gratulacje! Ogromnie cieszy mnie to jak się rozwijasz pod wieloma względami i jak fantastyczne wyniki osiągasz. Odpoczywaj" - napisała Magda Linette, która ostatnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Po kilku godzinach Iga Świątek odpisała poznaniance. "Dzięki Magda! To bardzo miłe" - czytamy słowa liderki rankingu WTA. PONIŻEJ ZDJĘCIA IGI ŚWIĄTEK Z POBYTU NA KARAIBACH.

Daria Abramowicz: Jestem dumna z Igi Świątek, w sporcie nie ma cyborgów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze