Magda Linette odsłoniła PUPĘ w raju! Stworzyła do tego własną teorię [ZDJĘCIE]

2019-10-20 11:27 JWa
Magda Linette na Malediwach
Autor: Instagram / magdalinette Magda Linette na Malediwach

Magda Linette ma za sobą bardzo udany sezon! Po zakończeniu kariery przez Agnieszkę Radwańską, 27-latka jakby rozwinęła skrzydła. Po dobrych występach wywindowała się na 41. miejsce w rankingu WTA i może być dumna ze swoich osiągnięć. Linette zasłużyła na wymarzone wakacje, które spędza na Malediwach. Z fanami podzieliła się zdjęciem, które wywołało lawinę komentarzy.

Magda Linette postanowiła udać się na Malediwy. Jej wspaniałe wakacje smakują tym lepiej, że w minionym sezonie urodzona w 1992 roku tenisistka spisywała się naprawdę dobrze. Polka po kolejnych sukcesach awansowała na wysokie 41. miejsce w rankingu WTA i sprawiła, że w ojczyźnie mówi się o niej coraz więcej, a tęsknota wśród kibiców za Agnieszką Radwańską jest jakby mniejsza. Na zasłużony urlop Magda Linette nie musiała zabierać całej walizki rzeczy. Egzotyczny klimat zmusił ją przede wszystkim do spakowania kilku kostiumów kąpielowych. W jednym z nich pozowała do zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie. Stojąca tyłem tenisistka wchodzi do wody, a w opisie zawarła pewną mądrość życiową, z którą weszła w polemikę.

"Raj to nie jest miejsce, to jest uczucie"? Wydaje mi się, że ktokolwiek wypowiedział te słowa, nigdy nie był na Malediwach - napisała Magda Linette przy fotografii. Pod wrażeniem fotki byli też kibice, którzy życzyli 27-latce udanego wypoczynku. "Zasłużyłaś na raj przez to, jak grałaś w tym roku. Gratulacje, dobra robota" - napisał jeden z fanów. "Twoje ciało rządzi!" - napisał już bardziej bezpośredni kolejny.

Najnowsze