Sabalenka - Switolina O której godzinie gra Sabalenka mecz dzisiaj Ćwierćfinał Rolans Garros KIEDY gra Sabalenka GODZINA meczu dzisiaj w Paryżu

i

Autor: AP Sabalenka - Switolina O której godzinie gra Sabalenka mecz dzisiaj Ćwierćfinał Rolans Garros KIEDY gra Sabalenka GODZINA meczu dzisiaj w Paryżu

Roland Garros 2023

O której gra Sabalenka mecz dzisiaj Ćwierćfinał Rolans Garros KIEDY gra Sabalenka - Switolina GODZINA meczu dzisiaj w Paryżu

2023-06-06 9:55

Sabalenka - Switolina O której godzinie gra Sabalenka mecz dzisiaj Roland Garros KIEDY gra Sabalenka ćwierćfinał French Open. Aryna Sabalenka już dzisiaj zagra z Eliną Switoliną w ćwierćfinale Roland Garros. Po po rezygnacji z gry Jeleny Rybakiny Białorusinka to najgroźniejsza rywalka Igi Świątek w Roland Garros. Ukrainka Switolina wróciła do gry po urodzeniu dziecka i w Paryżu zaskakuje świetną grą. Mecz Sabalenka - Switolina wywołuje duże emocje, nie brakuje kontekstów związanych oczywiście z wojną. Sprawdź, o której gra Sabalenka mecz dzisiaj w Paryżu.

Aryna Sabalenka kontra Elina Switolina! Ten mecz w ćwierćfinale Roland Garros wywołuje duże emocje. Białorusinka to mistrzyni Australian Open i wiceliderka rankingu WTA, a po French Open może wyprzedzić Igę Świątek. Elina Switolina kilka lat temu była czołową tenisistką, ale potem przerwała karierę, bo zaszła w ciąże. Po urodzeniu dziecka wróciła do gry.

O której gra Sabalenka mecz dzisiaj Roland Garros Sabalenka - Switolina O której godzinie ćwierćfinał

Aryna Sabalenka w Roland Garros wygrywa pewnie kolejne mecze, walczy o pozycję numer 1 i... wywołuje wielkie kontrowersje. Znów odwołała konferencję prasową po meczu w paryskim French Open. Zamiast spotkać się z dziennikarzami, odpowiedziała jedynie na pytania zadawane przez pracownika WTA. Białorusinka po raz drugi złamała zasady, bo boi się pytań o wojnę i dyktatora Aleksandra Łukaszenkę, którego jest pupilką. Z tego samego powodu nie przyszła na konferencję prasową po poprzednim meczu w Paryżu. Po jeszcze wcześniejszym meczu starła się z ukraińską dziennikarką i odmawiała odpowiedzi na jej pytania.

Sabalenka - Switolina O której godzinie gra Sabalenka mecz dzisiaj Roland Garros 4. runda 1/8 finału

Czy Aryna Sabalenka też zostanie ukarana prze Francuzów? Absolutnie nie! Białorusinka traktowana jest jak "święta krowa", którą obowiązują inne zasady. Tchórzliwi Francuzi chronią pupilkę Łukaszenki, bo boją się kolejnych nieprzyjemnych sytuacji w czasie konferencji prasowych. A zmagającą się z depresją Naomi Osakę zastraszyli i skłonili do rezygnacji z gry. Nie wiadomo co bardziej żenujące - postawa organizatorów paryskiego Szlema, czy zachowanie Sabalenki, która może już po tym turnieju zdetronizować Igę Świątek i zostać numerem 1, a boi się odpowiadać na trudne pytania dziennikarzy.

KIEDY gra Sabalenka mecz dzisiaj Roland Garros Sabalenka - Switolina GODZINA meczu w Paryżu wtorek 6.06

Mecz Aryna Sabalenka - Elina Switolina w ćwierćfinale Roland Garros zostanie rozegrany we wtorek 6 czerwca 2023. Początek meczu Sabalenka - Switolina po godzinie 12.30 (nie wcześniej, po zakończeniu meczu Muchova - Pawluczenkowa). Transmisje TV z Roland Garros 2023 na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze