Agnieszka Radwańska

Autor: Przemysław Szyszka Agnieszka Radwańska (Puchar Federacji FED CUP 2015 mecz Polska - Szwajcaria)

Simona Halep urządziła Agnieszce Radwańskiej zimny prysznic. Polka nie zagra w półfinale w Toronto

2015-08-14 22:53

Agnieszka Radwańska już była w ogródku, już witała się z gąską. W półfinale turnieju WTA w Toronto zagra jednak Simona Halep. Rumunka przegrała pierwszego seta 0:6, ale później pokazała prawdziwy charatkter. Grała wyśmienicie i ostatecznie wygra 0:6, 6:3, 6:1.

Agnieszka Radwańska mecz z trzecią rakietą świata zaczęła rewelacyjnie. Polka dominowała na korcie, choć Simona Halep chyba jeszcze została głową w szatni. Grała niedokładnie, popełniała mnóstwo niewymuszonych błędów, czego efektem była szybka porażka 0:6 w 25 minut.

"Mój kolega przeleciał twoją dziewczynę". Nick Kyrgios zapłaci za skandaliczne zachowanie [WIDEO]

Drugi set, to już zupełnie inna historia. Radwańska co prawda wygrała pierwszego gema, ale trzy kolejne przegrała. Później nie zdołała już odrobić strat, mimo iż po przełamaniu doprowadziła do remisu 3:3. Halep zaliczyła przełamanie powrotne i nie oddała inicjatywy. Ostatni set to już popis gry Simony Halep. Radwańska się pogubiła, popełniała błędy, ale trzeba też przyznać, że w wielu sytuacjach była po prostu bezradna.