Urodziny bułgarskiego tenisisty. Grigor Dimitrow dostał WYJĄTKOWY upominek [ZDJĘCIE]

2020-05-19 20:12 MaSz
Grigor Dimitrow, tenis
Autor: Eastnews Grigor Dimitrow, tenis

Jest jednym z czołowych tenisistów świata. Ostatnio Grigor Dimitrow obchodził urodziny. Bliscy sportowca nie zapomnieli o jego święcie. Oczywiście otrzymał wiele prezentów, ale jeden był naprawdę oryginalny i wyjątkowy. Zobaczcie, jaki specjalny upominek dostał słynny bułgarski tenisista.

16 maja Grigor Dimitrow miał urodziny. Skończył 29 lat. Z tej okazji dostał od znajomych wiele życzeń i prezentów. Jednak wyjątkowy upominek podarowała mu jedna z zaprzyjaźnionych firm cukierniczych. To urodzinowy tort w barwach narodowych. Tak więc znalazło się na nim godło Bułgarii, a także flaga tego kraju i napis po angielsku "Happy Birthday Grigor" (Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Grigor).

Ujawniono WIELKIE zarobki kolarzy. Reprezentant Polski może liczyć na OGROMNE MILIONY

Trzeba przyznać, że taki prezent robi wrażenie. Docenił to także również sam solenizant. Okazał to w mediach społecznościowych, gdzie pochwalił się niecodziennym smakołykiem. - Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe! W ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo tęskniłem za domem i chcę podziękować Exquisite Desserts za to, że dali mi to specjalne ciasto, aby przypomnieć mi miejsce, na którym tak mi zależy - napisał Bułgar, który w marcowym notowaniu był sklasyfikowany na dziewiętnastym miejscu rankingu tenisistów.

Sportowiec ZAATAKOWANY PRZEZ REKINY na treningu. PANICZNY KRZYK jego matki [WIDEO]

Najnowsze