Ashleigh Barty, Iga Świątek

i

Autor: Rob Prange/Shutterstock/East News

Ashleigh Barty wyszła za mąż

Wielka rywalka Igi Świątek wzięła ŚLUB! Posypały się gratulacje, mamy ZDJĘCIE!

2022-07-30 13:44

Kiedy Iga Świątek walczyła w turnieju WTA w Warszawie, jej wielka rywalka wychodziła za mąż. Ashleigh Barty ponad cztery miesiące po szokującym zakończeniu tenisowej kariery wzięła ślub i pochwaliła się zdjęciem z uroczystości. "Mąż i żona" - napisała Australijka, dzieląc się z kibicami klimatyczną fotką, na której wystrojona w suknię ślubną spaceruje w towarzystwie partnera. Mężem Ashleigh Barty został Garry Kissick. Zobaczcie zdjęcie ze ślubu słynnej rywalki Igi Świątek.

Ashleigh Barty w marcu zaskoczyła szokującą decyzją o końcu tenisowej kariery. Australijka była wtedy na samym szczycie tenisowego rankingu. Wkrótce po tej decyzji na fotelu liderki zastąpiła ją Iga Świątek. Teraz Ash Barty wyszła za mąż, a z kibicami podzieliła się zdjęciem ze ślubu z Garrym Kissickiem . "Mąż i żona" - napisała.

Iga Świątek szczerze po przegranej w Warszawie. Nie wie, czy jeszcze tu zagra! Padły mocne słowa

Ashleigh Barty niedawno udzieliła wywiadu, w którym dużo miejsca poświęciła Idze Świątek. Australijka podkreślała w nim, że ani przez moment nie żałowała swojej decyzji o odejściu na emeryturę. Teraz głównie gra w golfa. – To był idealny moment, żeby odejść – powiedziała w rozmowie z „The Guardian”. – Wiem, że wielu ludzi wciąż nie może zrozumieć mojej decyzji, ale mam nadzieję, że będą potrafili ją uszanować – dodała Barty, zdradzając, że nawet nie oglądała finałów Wimbledonu. Na fotelu liderki rankingu WTA zastąpiła ją Iga Świątek, a Barty podkreśla, że kobiecy tenis jest dzięki temu w dobrych rękach. – Iga to nieprawdopodobny talent, niezwykła istota i urocza dziewczyna. Uwielbiam ją i jej zespół i nie mogłabym być bardziej dumna, że to właśnie ona zastąpiła mnie na pozycji numer 1. Jest wzorem atletki, do tego ma w sobie dużo energii i charyzmy – dodała Ash Barty. Poniżej zdjęcie z jej ślubu.

Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska? Kibice wybrali!
Najnowsze